Apšiltinimo vata „Warmcel“

apšiltinimo vataApšiltinimo vata „Warmcel“ yra viena iš ekovatos rūšių, skirta pastatų izoliavimui. Mūsų šalyje ne itin išmanančiam statybų sritį sunku susigaudyti tarp įvairių ekovatos variantų, kilusių iš skirtingų šalių. Štai apšiltinimo vata „Warmcel“, sertifikuota CE, yra vienintelė, atkeliavusi į Lietuvą iš Anglijos. Šioje šalyje 1893 m. sukurta ekovata iki šių dienų užkariavo įvairių valstybių statybų rinkas. Faktas, jog intensyviai naudojama šiaurietiško klimato apsuptyje ir ten vertinama tik teigiamai, leidžia manyti, jog tai – itin kokybiškas, patikimas ir tikrai šilumą saugantis produktas

Kadangi nėra lengva pasirinkti izoliacines medžiagas, nes jos turėtų kuo ilgesnį laiką išlikti su teigiamomis savybėmis, suteiksime šiek tiek žinių apie palankius įvertinimus pelniusią apšiltinimo vatą „Warmcel“.

Kas tai „Warmcel“?

„Warmcel“ – tai ekologiška, aukščiausios kokybės apšiltinimo medžiaga, kruopščiai prižiūrint kvalifikuotų specialistų šiuolaikine aukščiausios technologijos įranga gaminama tik Anglijoje. Ši apšiltinimo vata yra universali, nes tinka ir mediniams, ir rąstiniams, ir mūriniams pastatams apšiltinti. Ekovata gaminama iš visiškai perdirbto popieriaus (100 proc. perdirbant laikraščius), medžio plaušo bei tuo pačiu impregnuota nelakiomis, ekologiškomis cheminėmis medžiagomis, neturi jokių toksinių sudedamųjų dalių.

Dėl to, kad šios ekovatos skaidulos yra išgaunamos panašaus dydžio, jos gali vienodai sukibti vientisame izoliaciniame sluoksnyje.

Ši apšiltinimo vata naudojama visų tipų statomiems ar renovuojamiems namams.

„Warmcel“ skirta įvairioms pastatų vietos izoliuoti: sienoms, grindims, stogui.

Apšiltinimo vata  „Warmcel“ gali būti naudojama sausa arba sudrėkinta vandeniu ir klijais medžiaga.

Pastatų izoliavimo darbams yra naudojama norvegiška bei angliška įrangos, kurios skirtos spec. šiltinimui ekovata.

Kokia apšiltinimo vata „Warmcel“ nauda?

 • sulaiko šilumą;
 • statinio konstrukcijos tampa atsparesnėmis neigiamiems išoriniams veiksniams (šalčiui, drėgmei, puvimui);
 • užpildo oro tarpus;
 • absorbuoja garsą (ir patalpų viduje, ir iš lauko);
 • apsaugo medines konstrukcijas nuo medienai kenkiančių mikroorganizmų;
 • dėl sudėtyje esančio organinio medžio-celiuliozės plaušo sumažina drėgmės kondensavimąsi;
 • sandariai užpildo visas ertmes;
 • gaisro metu stabdo ugnies plitimą;
 • ekovata pasižymi šeimininkų lėšų taupymu. Pirmiausia, atliekant šiltinimo darbus yra viskas sunaudojama ir neatlieka nė kiek medžiagų, kurios papildytų šiukšlynus. Apšiltinus namus ekovata žymiai sumažės išlaidos šildymui.  Pagal izoliavimo ekovata technologiją, procesui nereikalinga drėgmę izoliuojanti plėvelė, kuri būtina šiltinant kitokiomis šiltinimo medžiagomis. Dar vienas faktas, prisidedantis prie taupumo, yra itin geros šios ekovatos šiluminės varžos savybės, dėl ko, norint gauti maksimalų rezultatą, bus reikalingas visai nedidelis kiekis šiltinimo medžiagos;
 • yra ekologiška šiltinimo medžiaga, kurios sudėtyje esančios medžiagos nekelia jokio pavojaus žmogaus sveikatai;
 • tokios apšiltintos sienos natūraliai kvėpuoja, tokiu būdu vyksta savaiminis vėdinimosi procesas, todėl apšiltintame pastate neprireikia vėdinimo sistemos.

Apšiltinimo vatos „Warmcel“ rūšys

 1. WARMCEL 100 – laisvo pluošto izoliacija, kuri naudojama laisvai instaliacijai, puikiai užpildanti mažiausias ertmes, netgi aplink laidus.
 2. WARMCEL 300 – naujos statybos pastogės izoliacija. Naudojant atviro purškimo metodą užtikrinama pilna izoliacija nepaliekant oro tarpų.
 3. WARMCEL 500 – medinių karkasinių sienų, grindų ar stogo šiltinimas. Įmontuojama prieš ar statybos metu, pasižymi itin dideliomis sandarumo savybėmis.
 4. WARMCEL RF – pastogės, bei stogo šiltinimui naudojamas atviro ekovatos pūtimo metodas užtikrina maksimalų tarpų užpildymą.

 

Kur įsigyti apšiltinimo vatą „Warmcel“?

Nors ekovata yra gaminama mūsų šalyje, tačiau tokios kokybės, išskirtinės technologijos kaip angliškoji „Warmcel“, kol kas nepavyko niekam pagaminti, tačiau įsigyti pagamintos Didžiojoje Britanijoje ir atvežtos į Lietuvą nėra sudėtinga. Šį Anglijos įmonės „Excel“ ekologišką produktą mūsų šalyje parduoti teisę turi tik UAB „Kalga“. Ši įmonė taip pat prekiauja ir šiltinimo ekovata įranga.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *