Auto nuoma pildo norus

autonuomaŠiandieniniame pasaulyje judėjimas vyksta nenutraukiamai ir dėl to dažnai reikia keliauti. Neturint savo automobilio tampa sunku visur suspėti ir tada kreipiamasi į automobilių nuomos punktus. Auto nuoma besiverčiantys verslininkai nuomoja automobilius ilgalaikei arba trumpalaikei nuomai priklausomai nuo kliento poreikių.

Kada reikalinga auto nuoma? Vienas iš variantų yra komandiruotė, kurios metu nesinori varginti nugaros kelionių agentūrų autobusuose, nes galima keliauti stilingai ir jaučiant komfortą. Kai vairuoji pats, tada gali reguliuoti kelionės tempą ir sustoti pakeliui, jei kada reikia. Kitas variantas – kai planuojama nedidelė ekskursinė išvyka savaitgaliui po Lietuvą ir kompanija nenori važiuoti atskirais automobiliais. Šiuo atveju išsinuomojamas didesnio modelio automobilis, turintis daugiau sėdimųjų vietų. Tada visi kartu linksmai traukia kelionės tikslo link, o ir daiktams užtenka vietos erdvioje bagažinėje. Kiti klientai yra tie žmonės, kurie negali sau leisti visada važinėtis komfortišku verslo klasės automobiliu, tačiau sulaukus tinkamos progos draugai gali savaitei išnuomoti jubiliato svajonių automobilį ir taip išpildyti seniai niekur nedingstantį jo troškimą. Verslininkų teigimu, dažniausiai automobilius nuomojasi emigrantai, sezoniškai grįžtantys į Lietuvą, norėdami aplankyti draugus, giminaičius ar sutvarkyti kokius nors svarbius biurokratinius reikalus. Be emigrantų į auto nuomos punktus kreipiasi turistai, kurie mėgsta savarankiškai susidaryti kelionės planą ir atvykę į šalį jį realizuoti. Kaip jau supratote, vietiniai asmenys daugiau kreipiasi tada, jei jų nuosavas automobilis turi dideles kuro sąnaudas, o keliaujant toli labiau apsimoka gauti ekonomiškesnę transporto priemonę.

Kalbant apie klientus, reikia pasakyti, kad žmogus, norintis pasinaudoti auto nuomos paslauga turi turėti atsakomybės jausmą. Jei išsinuomoja automobilį, turi jį gražinti tokį, kokį pasiėmė taip sugriaudamas mitą, kad tik užsieniečiai gerbia svetimą turtą. Ką tik vairavimo teises išlaikiusiam asmeniui nederėtų nuomotis automobilio, jei ketina su juo ekstremaliai palakstyti ar net sugadinti, įdaužti, subraižyti, nes už tai gali būti patrauktas į baudžiamąją atsakomybę ir kelių erelio linksmybės baigsis akimirksniu. Sėsdamas vairuoti žmogus turi jaustis socialiai atsakingas ir pamiršti visas kvailystes. Galų gale auto nuomos verslas daro paslaugą vartotojui, todėl būkime dėkingi ir drausmingai vairuokime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *