Botulino injekcijos sumažina raukšles

Kosmetinių problemų korekcijos trūkumas kosmetologijoje yra būtent mimikos raukšlių korekcija, kuri ir šiuo metu yra aktuali. Raukšlių formavimas glūdi mūsų genetikoje. Tačiau verta įsiminti, kad mus veikia neigiami išoriniai veiksniai, kurie skatina aktyvų raukšlių atsiradimą, skatina senėjimo procesą ir leidžia atsirasti mimikos raukšlėms akių kampučiuose

butolino, kaktoje ir taip toliau. Tokių raukšlių korekcija reikalauja, kad kosmetinės procedūros būtų atliekamos reguliariai, turi būti vykdomas kursas. Kartais nutinka taip, kad žmonėms tai nėra labai priimtina ir efektyvumas taip pat ne visada patenkina lūkesčius. Tačiau yra būdas, kuris merginoms ir moterims padeda kovoti su mimikos raukšlėmis. Vienas iš būdų yra botulio injekcijos. Kas tai yra botulio injekcija? Tai yra praktiškai visiškai neskausminga procedūra, kurios metu į įvairias mimikos raukšles yra suleidžiama injekcija. Kokias raukšles jums gali padėti pašalinti tokios injekcijos? Jos padės sumažinti mimikos raukšles smakro srityje, kaktoje, taip pat sumažins raukšles, kurios yra akių kampučiuose, bei ant nosies nugarėlės. Botulino injekcijos metu yra suleidžiamas botokas, kuris yra visiškai saugus preparatas, kuris buvo ištirtas įvairiais klinikiniais tyrimai ir jį buvo leista naudoti kosmetologijoje ir gydomaisiais tikslais daugelyje pasaulio šalių. Šis preparatas medicinoje yra naudojamas jau daugiau kaip 20 metų ir jis jau spėjo įrodyti, kad tai yra labai efektyvus preparatas, kuris gali išspręsti tokias kosmetologines užduotis kaip raukšlių pašalinimas aplinka akis ir lūpų zonoje, taip pat gali būti koreguojami nuleisti lūpų kampučiai, bei gali būti pašalinamas labai gausus prakaitavimas.

Botulino injekcijos metu naudojamas preparatas botokas savo sudėtyje turi proteino, kuri teikia atpalaiduojantį poveikį aktyviems veido raumenims. Gydytojas-kosmetologas prieš atlikdamas tokią procedūrą su pacientu aptaria kokį rezultatą jis nori gauti, bei analizuoja paciento medicininius duomenis, bei parenka kokia dozė bus tinkamiausia pacientui. Jei ši procedūra yra atliekama protingai, profesionalioje klinikoje tokiu atveju jūsų vaidas nepraras savo išraiškingumo, kai bus atlikta ši procedūra. Kai pacientas raukysis arba šypsosis emocija bus matoma jo veide, tačiau su mažesnėmis mimikos raukšlėmis. Jūsų veidas taps jaunesnis ir atrodys labiau prižiūrėtas. Botulio injekcijos procedūra trunka apie 15 minučių ir praktiškai nesukelia jokių nemalonių pojūčių žmogui. Jei tik pacientas pageidaus jo patogumui gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas. Jau po pusės valandos, kai bus atlikta procedūra jūs galėsite grįžti į įprastą gyvenimą. Labai dažnai šios procedūros sėkmė priklauso nuo to ar kosmetologas yra profesionalus. Labai svarbu, kad kosmetologo ranka būtų lengva ir specialistas būtų kvalifikuotas. Kosmetologai turi pakankamai darbo patirties ir klientai bus patenkinti suteiktu rezultatu.

Butulino injekcija yra pakankamai paprasta ir tuo pačiu jokio skausmo nesukelianti procedūra. Tačiau verta paminėti, kad kelias dienas po šios procedūros žmogus gali jausti nepatogumą. Kartais, labai retais atvejais veidas gali ištinti ir jame gali kauptis skysčiai. Neverta jaudintis, kadangi viskas praeis labai greitai. Kad būtų pagreitintas regeneracijos procesas kartais yra būtina laikytis tam tikrų taisyklių. Kad ir kaip liūdnai tai skambėtų, tačiau kiekvieno žmogaus organizmui yra būdingas senėjimas. Organizmo senėjimas be jokių abejonių sukelia ir odos senėjimą, atitinkamai ir raukšlių atsiradimą. Netinkama mityba, alkoholio vartojimas ir rūkymas, visi šie faktoriai gali sukelti raukšlių atsiradimą. Raukšlės gali atsirasti ir nuo to, kad labai dažnai keičia veido mimikas, tačiau yra būdas kaip galima pakoreguoti ir sumažinti tokias raukšles, tai yra botulio injekcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *