Butai Šventojoj – ilgai ieškota vieta gyventi

butas sventojojVisi žinome, kas vyksta, kai norime atostogų dienas praleisti prie jūros, tikėdamiesi pailsėti. Jei nesuskumbame laiku užsisakyti buto, tenka ieškotis vietos nakvynei ilgai ir nuobodžiai, o rastas rezultatas ne visada toks, kokio tikimės. Nuvykę į Palangą ar Klaipėdą pajūryje rasite daugybę kitų, kurie ieško poilsio, tačiau randa tik šurmulį. Butai Šventojoj yra nebloga išeitis iš esamos situacijos. Nusipirkę butą Šventojoje būsite tikri, kad su minėtais keblumais daugiau neteks susidurti, o vieta atostogoms garantuota. Poilsis Šventosios kurorte yra ilgai išsvajotas ir norimas daugelio žmonių, todėl būkite pirmi, kurie apsigyvens naujos statybos apartamentuose. Butai Šventosios komplekse yra pilnos apdailos ir su visais patogumais. Praleidę šeimos atostogas ar romantišką poilsį Šventojoj turėsite prisiminimus, kurių nemainytumėte į nieką kitą, nes geros emocijos – vertingiausias atostogų bruožas. O jei nekilnojamąjį turtą Šventojoje naudosite kaip nuolatinę gyvenamąją vietą, ramybė jus sups nuolatos.

Šventoji visada pasižymėjo tuo, kad joje galima atitrūkti nuo kasdienybės. Butai Šventojoj yra atokiau nuo centro keliamo triukšmo, o tai yra didelis pliusas gyvenamajai vietai. Apartamentai apsupti nuostabios gamtos, todėl vaizdas pro langą tikrai nenuvils. Jei pirksite sau butą pirmame aukšte, turėsite erdvę terasą. Pasirinkę kitą aukštą, gausite butą su balkonu. Nesvarbu, kuriame bute gyvensite, komplekse esantys kambariai bus jaukios atmosferos. Tai užtikrina dizainerio kurtas interjeras. Patogiose lovose miegosite tarsi ant debesų, o kitos interjero detalės suteiks papildomo žavesio.

Siūlomi butai Šventojoj yra visai arti jūros, vos už 50 metrų, todėl be jokių rūpesčių galima pasivaikščioti paplūdimiu. Priešingai nei kituose paplūdimiuose, Šventojoje smėlio pakrantės nėra išplaunamos, ten smėlio ne mažėja, o daugėja. Jei mėgstate judėti aktyviau, šalia butų Šventojoje yra dviračių takai. Ošupio dviračių takas ir visa aplinka apsupta pušimis, todėl gamtoje praleistas laikas bus apsuptas gaivių, natūralių kvapų, o ne išmetamųjų dujų iš spūsčių gatvėse. Planuojama įrengti ir dviračių saugyklą, kad būtumėte visiškai užtikrinti savo dviračių saugumu. Ateityje Šventoji turės savo uostą ir tai garantuos, kad atsivežę nuosavą (ar išsinuomoję) buriavimo įrangą, vandens motociklus, katerį ar kitą vandens pramogoms skirtą priemonę, turėsite kur ją palikti.

Butai Šventojoj – puiki investicija į nekilnojamąjį turtą, nes tokioje vietoje jų kaina nekris. Butai turi autonominę šildymo sistemą, todėl yra ekonomiški.  Apartamentų dydis siekia nuo 37 iki 66 kvadratinių metrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *