Ekologiškas muilas prabangi, bet ne brangi prekė

ekologiškas muilasGrožio industrija yra išplitus visame pasaulyje ir turi gilias tradicijas. Grožio samprata bėgant metams kito, skiriasi ji ir skirtingose šalyse, žemynuose. Vis dėlto, vienas dalykas yra bendras, tai noras turėti gražią jauną odą ir išlikti jauniems. Jaunystės kultas ir šiomis dienomis yra viršūnėje, o pripažinti sau, kad senstame, tikrai sunku. Todėl moterys vis dažniau domisi ekologiškomis kosmetikos priemonėmis, o vienas iš dažniau dominančių produktų – ekologiškas muilas. Ši prekė prabangi, bet ne brangi. Ją įsigyti gali kiekvienas lietuvis ar lietuvė.

Moteris domina ši prekė, nes ji kvapni be dirbtinių kvapo stipriklių, turi ryškias spalvas be dažinklių ir naudojama kasdien, tačiau užtenka ilgam laiko tarpui. Natūraslus rankų darbo ekologiškas muilas yra puiki dovana draugui bet kokia proga. Muilas elegantiškai supakuotas, o jį dovanojęs asmuo atmintyje išliks ilgai, ne tik dėl to, kad su žmogumi bendraujama, bet ir dėl to, kad parodytas dėmesingumas. Kas kartą plaudami rankas galvosime, kad ekologiškas muilas savo aromatu maitina sielą, o savo sudėtimi – rankų odą. Natūralūs muilai gali būti gaminami tiek skystos, tiek kietos konsistencijos, todėl bus patenkinti abi muilo rūšis mėgstančios žmonių grupės. Iš įvairių produktų išgaunami aliejai puikiai tinka rankų odai. Be to, ekologiškais muilais galima prausti veidą ar trinkti galvą. Didelis privalumas yra tame, kad ekologiškas muilas tinka alergiškiems žmonėms. Yra tam tikrų muilo rūšių, kurios padeda gydyti odos sutrikimus, ligas, pavyzdžiui, aknę. Aknė – sudėtinga lėtinė liga, kuri pasireiškia ne tik paaugliams, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms, maždaug iki keturiasdešimt metų. Aknė atsirada tada, kai padidėja odos riebalinių liaukų aktyvumas. Sergant aknės liga odoje gausu spuogų, inkštirų. Ekologiškas muilas, gaminamas Ganos moterų, vadinamasis Juodasis Afrikos muilas, kaip tik pasižymi tomis savybėmis, kurių reikia gydyti minėtai ligai. Šis ekologiškas muilas gaminamas iš natūralaus sviestmedžio aliejaus bei augalų pelenų. Augalinės kilmės pelenai sutirština ir pakietina muilą, be to, jo dėka muilas putoja. Ekologiškas Afrikos muilas tirpsta vandenyje, todėl po naudojimo jis turėtų būti laikomas sausai. Tuo tarpu sintetiniai muilai dažnai yra dirbtinai skystinami, kad būtų padidintas jų tūris. Juodasis Afrikos muilas be visa kita ko dar jaunina odą, padeda jai išlikti elastingai, lygesnei. Ekologiškas muilas jūsų rankoms bus tarsi mažasis SPA vonios kambaryje, nes masažuojamais judesiais plaunamos rankos atsigaus visomis prasmėmis, o muilo aromatas jus gundys. Rankos gaiviai kvepės iki pat to laiko, kol vėl prireiks plautis rankas. Esame tikri, kad ekologiškas muilas padeda palaikyti elementarią žmogaus higieną, dezinfekuoja, todėl rekomenduojame jį naudoti. Galų gale, ekologiškais produktais domimasi ne vien dėl savo organizmo, bet ir dėl to, kad nenorima pakenkti gamtai. Nusiplovus rankas ekologišku muilu, muilas suskyla į biologinius komponentus, vanduo neužteršiamas, todėl galima drąsiai teigti, kad jis yra draugiškas aplinkai.

Kitas ekologiškas muilas, kurį norime rekomenduoti – Kastilijos muilas. Tai skystas muilas, gaminamas tik iš ekologiškų kokosų, alyvuogių, jojobos ir kanapių aliejų. Dėl šių medžiagų oda tampa aksominio minkštumo. Dar vertėtų žinoti, kad natūralios kilmės vitaminas E ir citrinos rūgštis muilą šviežią išsaugo ilgiau negu cheminės priemonės (konservantai). Kastilijos  muilas yra veganinis, o tai reiškia, kad jame nėra gyvulinių riebalų, jis nebuvo išbandomas su gyvūnais. Tai rūpi daugeliui gyvūnų mylėtojų, todėl rūpi ir muilo tiekėjams bio-kosmetika.lt.

Šiame straipsnyje plačiau aptarėme tik dvi muilo rūšis, tačiau jų yra kur kas daugiau! Jei jus domina ekologiškas muilas ir kitos kosmetikos priemonės, tai bio-kosmetika.lt gali pateikti platų prekių asortimentą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *