Eterinių aliejų nauda

eteriniai aliejaiEteriniai aliejai yra naudojami jau tūkstančius metų kosmetiniais tikslais. Šis produktas teikia daug gerų privalumų grožiui, sveikatai, kūno harmonijai, jei tik yra gaminamas tradiciniu būdų, su moderniomis technologijomis. Eteriniai aliejai yra išgaunami garų distiliacijos arba šalto presavimo būdu. Gryni eteriniai aliejai turi žymiai stipresnį poveikį, nei augalai, iš kurių jie buvo gaminami.

  1. eterinių aliejų nauda namuose. Dauguma mums įprastų valymo priemonių namuose (valikliai, muilai ir kita) turi toksinių medžiagų, kurios yra kenksmingos. Eteriniai aliejai suteikia naudą sveikatai. Iš jų yra gaminamos dantų pastos, kurios suteikia dantims gerą sveikatos būklę. Iš eterinių aliejų yra gaminamos ir skalbimo, bei valymo priemonės, kurios gali pašalinti net ir labai įsisenėjusias dėmes. Beje, tam tikrus eterinius aliejus galima naudoti ir kaip maisto prieskonius Jūsų virtuvėje. Toks maisto gaminimo būdas bus ne tik skanus, bet ir sveikas.
  2. Eteriniai aliejai suteikia naudą mūsų sveikatai. Jie gali būti gaminami vitaminų pagrindu, kurie gali net padėti numesti svorį. Daugelis eterinių aliejų turi antioksidantų junginių, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais. Mes jaučiame daugiau energijos, stabdome senėjimą, turime sveikus sąnarius, galime greičiau numesti svorį ir mažiau užkandžiauti.
  3. Viena iš didžiausių eterinių aliejų suteikiamų naudų, yra grožis. Naudojant juos, galima turėti sveiką odą, bei blizgančius plaukus. Pažangios formulės suteikia odai apsaugą nuo senėjimo ir raudonų veido dėmių, suteikia veidui spindesio. Tinkamai pasirinkti eteriniai aliejai valo, maitina ir drėkina odą. Aliejai yra parduodami ir, kaip dušo želė. Todėl dieną galite pradėti labai gaiviai ir su išskirtiniais aromatais.
  4. Eteriniai aliejai turi unikalią galimybę padėti atsipalaiduoti ne tik kūnui, bet ir protui, bei dvasiai. Kruopščiai suformuluoti aliejų deriniai yra naudojami difuziniu būdu, kvėpuojant, arba per masažus. Jie suteikia raminantį poveikį, palaiko psichinę energiją, emocinę sveikatą (yra veikiamas emocijų ir atminties centras), nuramina sielvartą, palaiko pusiausvyrą, sumažina įtampą ir stresą. Kai kurie eteriniai aliejai suteikia ir geresnę miego kokybę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *