Į kur kreiptis, norint parduoti mišką?

perku miska su zemeNėra nieko geriau, kaip turėti savo nuosavą miško plotą, tačiau šiandieninis pasaulis susiduria su tokiomis problemomis, kaip greitas ir įtemptas gyvenimo tempas. Dažnas iš mūsų nebeturi laiko ir jėgų pasirūpinti mišku, o kartais norisi investuoti į visiškai kitokią sritį. Tada ateina laikas parduoti savo mišką. Tačiau tai padaryti būna visada gaila, todėl vienintelis dalykas, kurį turime padaryti, tai bent jau rasti geriausius supirkėjus ir parduoti mišką už pačią brangiausią kainą.

Dažnai internete galime pastebėti tokių skelbimų, kaip „perku mišką su žeme“, arba „perku mišką išsikirtimui“. Tačiau tikrai nereikėtų parduoti savo miško pačiam pirmam pasitaikiusiam žmogui. Internete gausu apsimetėlių, todėl, kai rinksitės supirkėjus, visų pirma, atminkite, kad rinktis reikia tik konkrečias ir savo internetinį puslapį turinčias įmones, kurios gali įrodyti savo darbo kompetenciją.

Tikriausiai suprantate, kad miško pardavimas įvyktų kuo sklandžiau, reikia patiems tiksliai žinoti, kiek Jūsų miškas (nesvarbu ar medžių kirtimui, ar pilnas pardavimas su žeme) yra iš tikro vertas. Šiam reikalui vertėtų nepagailėti pinigų ir pasisamdyti nekilnojamojo turto ekspertus. Tokia paslauga dažniausia kainuoja, tačiau labai atsiperka, nes pasitaiko tokių atvejų, kai žmonės, nežinodami savo tikrosios turto vertės, parduoda jį pigiai ir tik po laiko, sužinoję, tikrąją vertę, labai pasigaili, nes galų gale lieka beveik nieko nepešę. Tas pats pasakytina ir tuo atveju, kai tikimės parduoti mišką brangiai ir pervertiname galimybes. Sužinoję tikrąją vertę, liekame nusivylę. Tačiau tokia žinia gali paskatinti palaukti ir neparduoti taip greit savo miško. Jei šiuo metu jo vertė atrodo nedidelė, vertėtų labiau užsiimti miškininkyste, pasodinti daugiau vertingos augmenijos, bei atlikti kitus svarbius darbus.

Tikriausiai žinote, kad, norint parduoti mišką, Jums reikės gauti ir paruošti įvairios specifikos leidimus. Geriausia būtų rasti tokius supirkėjus, kurie patys turės galimybę parengti visus dokumentus, suorganizuoti leidimus ir paruošti miško projektus. Atminkite, jei supirkėjas greitai paruoš visus reikiamus dokumentus, tada visa pirkimo procedūra įvyks labai greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *