Ikea baldai keliauja kartu su mada tiesiai į Jūsų namus!

ikea-baldaiSulaukę naujų Ožkos metų žmonės domisi šių metų tendencijomis interjerui, jiems rūpi madingos spalvos ir medžiagų pasirinkimas. Kadangi Ožkos metais orientuojasi į grįžimą prie gamtos, tai interjere taip pat ima dominuoti švelnūs gamtos atspalviai: mėlyna, žalia, rusva. Tokios spalvos lengvai pritaikomos ir nevargina akių kaip tai daro agresyvesnės spalvos, pavyzdžiui, raudona. Pasak mados ekspertų, šiemet į madą grįžta ir raudonojo vyno spalva, jei tiksliau, juodųjų serbentų prieskonį turinčio raudonojo vyno spalva. Kalbant apie medžiagas ir jų pritaikymą namuose, tai interjere ir toliau karaliaus medis. Paltų spalvų koloritą ir medinių baldų pasirinkimą siūlo įmonė Ikea.

Ikea klientai per ilgą šios kompanijos gyvavimo laikotarpį įsitikino, kad Ikea baldai nenuvilia. Jie turi švedišką kokybę, gali pasigirti prieinamomis kainomis ir plačiai išvystytu prekybos tinklu. Ikea baldų salonai atsižvelgia į klientų poreikius ir į vyraujančias madas interjere. Jie atitinkamai keičia spalvų paletę savo gaminiuose, o kataloguose niekada netrūko medinių baldų, aksesuarų butui ar namui. Medis labai lengvai įsilieja į interjerą, jį lengva pritaikyti prie bet kokio namų stiliaus. Medis naudojamas ne vien balduose, bet ir grindims, luboms ar sienoms. Mediena turi daugybę atspalvių, o madingiausias šiemet bus natūralus neapdirbtas medis.

Beje, tendencijos rodo, kad žmonės linkę kurti miksuotą interjerą: derinti klasiką su modernumu, seną su nauju, retro su naujomis technologijomis langams dengti ir pan. Ikea parduodami baldai tinka bet kuriam namų stiliui. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad namų savininkas kurdamas kambarių dizainą remtųsi savo skoniu ir tik po to madomis. Juk individualiame stiliuje taip pat galima įkomponuoti ir tuometinės mados akcentų, madingų spalvų, kad ir pakeičiant užuolaidas ar seną sofą pakeičiant nauja. Naujų detalių interjere atsiradimas pagyvina namuose gyvenančių žmonių aplinką, atsiranda pozityvumas, statišką nuotaiką keičia pozityvumas. Rutina tampa ne tokia nuobodi, kai namuose sukurtas atnaujintas stilius. Ikea konsultantai visada padės tinkamai išsirinkti, pakanka papasakoti, ko norite, kokia jūsų vizija ir jie neabejotinai pateiks bent keletą variantų pagal jūsų lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *