Informacija apie tvoros tinklus

tvoru tinklaiTvorų tinklai – tai grandininio tipo tvoros, kurios susideda iš kelių dalių. Ši tvora yra pagaminta iš cinkuotos plieno vielos. Plieniniai tvoros stulpai yra pritvirtinami į žemę ir tarp jų ištiesiamas tinklas, kuris gali turėti skirtingų skylių dydžius. Tvorų tinklai yra labai dažnai naudojami pramoninėse statybose, automobilių stovėjimo aikštelėse, mokyklų ir vaikų darželių kiemuose. Taip pat jos dar yra pastebimos sporto aikštynuose, teniso kortuose, o kartais ir aplink gyvenamuosius namus, sodus. Pramonės srityje tvorų tinklai praverčia, nes tai gali būti laikinas tam tikro objekto aptvėrimas, kad į jį negalėtų įeiti pašaliniai asmenys. Tai užtikrina žmonėms saugumą, nes statybos teritorijose yra pavojinga būti.

Šių tvorų privalumas yra tas, kad jos gali būti pagamintos pagal individualius kliento norus. Jas galima pagaminti įvairaus dydžio, storio ir ilgio. Kuo daugiau medžiagos reikės jų gamybai – tuo brangiau tvora kainuos. Nors iš tiesų, tvorų tinklai yra pačios pigiausios tvoros iš visų. Yra ir dar vienas matmuo, kurį reikės pasirinkti – tai tvoros „akučių“ storis. Pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kiek privatumo Jums reikia. Kuo didesnis plotis – tuo mažiau privatumo. Dažniausiai žmonės renkasi 5 centimetrų skersmenį. Tačiau, jei viela yra storesnė, galima naudoti ir platesnes „akis“.

Tvoros tinklų kaina priklauso ir nuo to, ar rinksitės papildomą apdailą tvorai. Cinkuoto plieno tvora gali būti padengiama pvc vinilu. Vertėtų rinktis tokį variantą, nes taip tvora bus apgaubta ir apsaugota nuo rūdžių. Taip pat suteiks galimybę nusidažyti tvorą norima spalva, o tai pridės šiek tiek dekoratyvinio elemento. Tvoros, padengtos vinilu, yra maždaug 2-3 kartus brangesnės už paprastus tvoros tinklus.

Tvorų tinklai dažniausiai yra parduodami ritiniais. Ritinio ilgį galima rinktis individualiai. Tvoros tinklus galima susimontuoti patiems, nes dažniausiai yra pridedamos instrukcijos arba jas galima susirasti internete. Tačiau geriausia būtų, jei pasisamdytumėte profesionalą. Jo paslaugos neturėtų kainuoti daugiau, o Jūs turėsite ramybę, nes būsite tikri, kad visi darbai bus atlikti labai kokybiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *