Išsvajota vestuvinė puokštė

vestuvine puoksteMergina gali šventei išsinuomoti aukštos klasės limuziną, išsinuomoti vestuvinę puokštę, bet tokio dalyko, kaip panaudota vestuvinė puokštė, rinkoje nerasite. Vestuvinės puokštės kuriamos pagal individualius užsakymus ir gabena gėles į saloną iš geriausių Lietuvos ir užsienio gėlių augintojų.

Būsimos nuotakos kartais būna tikri nervų kamuoliukai ir su jomis reikia elgtis švelniai tarsi su pačiomis gėlėmis. Vis daugėja tokių merginų, kurios mano, kad rožės tapo nebe meilės simboliu, o pasenusia banalybe ir ieško naujų variantų. Pakanka susirasti kokybišką gėlių saloną ir vargai su vestuvine puokšte pasibaigia. Patyrusios floristės išpildys net įmantriausius norus ir užtikrins, kad gėlės bus šviežios ir gaivios ne tik šventės metu, bet ir po jos.

Gėlės apgaubia kvapais, vizualiai prideda grožio aplinkai, puošia jas turinčius žmones, o šventei sukuria išskirtinę atmosferą. Talentingi dizaineriai gali pagamina daugiau nei vestuvines puokštes. Gėlėmis dabinamos nuotakų galvos, o gal net ir visa suknelė, nes technologija modernėja, o žmonių fantazijai ribų nėra. Vis dėlto, kaip išsirinkti tinkamą vestuvinę puokštę? Tamsiaplaukė mergina gali rinktis ryškesnių gėlių kompoziciją, o šviesiaplaukės verčiau privengtų šio pasirinkimo, kad puokštė neužgožtų jos natūralaus grožio. Dar reikia atkreipti dėmesį į suknelės ilgį ir netgi nuotakos ūgį. Kaip žinoma, puokštės esti ilgos ir trumpos, o prie trumpos suknelės ilga puokštė nelabai tinka. Žemesnio ūgio jaunosioms rekomenduojama puokštė būtų trumpai kotais. Gėlės, kaip ir drabužiai puošia bei turi mados tendencijas. Skirtumas tas, kad drabužių mados gerokai greičiau kinta. Madingiausia vestuvinės puokštės spalva vis dar išlieka balta, nes nuotakos trokšta būti tikromis gulbėmis, o populiariausiomis gėlėmis laikomos rožės. Į dabartį grįžtant senesnėms gėlių puokščių madoms, nuotakos kartais renkasi baltas arba gelsvas kalijas.

Madų ekspertai visada turės savo nuomonę vestuvių ir kitais klausimais, tačiau geriausias patarimas keliant vestuves yra išpildyti savo svajonę. Patys madingiausi variantai niekada neatrodys taip gražiai kaip Jūsų individualiai sukurtas vestuvių ir vestuvinės puokštės stilius. Stilius svarbiau už madą! Galų gale, tai Jūsų šventė, o ne madų besivaikančių ekspertų. Būkite unikalūs ir kurkite savo šventę pagal savo viziją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *