Įvairus pedalų asortimentas

dviraciu pedalaiDviračių pedalai tai yra svarbi detalė, kuri padeda dviračiui pajudėti iš vietos. Atrodo, kad pedalai tai yra pakankamai paprastas mechanizmas, tačiau jų rūšių ir gamintojų įvairovė gali jus priversti pasiklysti. Iš ko yra sudaryti pedalai:

  • Ašis-turi gijas, kurios yra įsukamos į sriegį;
  • Korpusas-platforma, kuri kontaktuoja su jūsų avalynės padu;
  • Guoliai-jų dėka pedalai sukasi;
  • Įvairūs varžtai ir sraigtai.

Pradedantys dviratininkai dažnai sau užduoda klausią kokius pedalus yra geriausia pasirinkti. Tam, kad jūs suprastumėte kokie pedalai jums yra reikalingi jums visų pirma reikia žinoti kokių gi pedalų būna ir kam jie yra naudojami. Visų pirma galima paminėti pramoginius pedalus, jie yra patys paprasčiausi. Dažniausiai šie pedalai yra montuojami ant pigių dviračių. Jų platforma yra pagaminta iš plastiko, dažniausiai jie yra montuojami gaminant miesto arba pramoginius dviračius. Jų konstrukcija yra netvirta ir todėl jie blogai laikys jūsų koją, todėl jūsų koja gali pradėti slysti.

MTB dviračių pedalai, tai yra kokybiškesni pedalai, kurių lygis yra šiek tiek aukštesnis nei pramoginių pedalų. Jie gali būti naudojami agresyviai važiuojant, turi didelę, plačią platformą, kuri yra gaminama iš aliuminio lydinių. Jų sukibimas su padų bus geresnis. Taip pat yra pusiau kontaktiniai dviračių pedalai, jų skirtumas yra tas, kad viena pedalo platformos pusė yra įprastam, o kita turi specialų mechanizmą, tai yra kombinuota pedalų rūšis.

Taip pat yra kontaktinių pedalų rūšis,jie tikriausiai yra populiariausi dviračių tarpe. Dviračių pedalai turi specialų prisegimo mechanizmą, tačiau jie neturi platformos. Gaminami iš aliuminio lydinių. Norint minti šiuos pedalus jums reikės įsigyti specialią avalynę. Keliams skirti pedalai, šie pedalai turi pakankamai kietą tvirtinimą, jie yra naudojami tik dviračiuose, kurie važiuoja keliais. Norint minti šiuos dviračius jums taip pat reikės įsigyti specialią avalynę. Tačiau vis dažniau dviračiams su kuriais galima važiuoti tik keliais naudojami kontaktiniai dviračių pedalai. Internetinėje parduotuvėje adviratis.lt jūs galėsite įsigyti ne tik dviračius, tačiau ir dviračių pedalus, kuriuos galėsite pritaikyti patiems įvairiausiems dviračiams. Dviračių pedalų kokybė užtikrins jų ilgalaikį naudojimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *