Kai yra atliekamas šiltinimas ekovata nelieka jokių tarpų

siltinimas ekotavaEkovata, tai yra statybinė medžiaga, kuri yra naudojama   statybose įvairiose Pasaulio šalyse. Tai statybinė medžiaga, kuri save puikiai rekomendavo profesionalioje statyboje. Ši medžiaga yra naudojama statant pačios įvairiausios paskirties statinius, šiltinimas ekovata yra laikomas vienu kokybiškiausiu.

Ekovata dar kitaip yra vadinama celiuliozės izoliacine medžiaga. Tai yra medienos perdirbimo produktas. Ekovata tai medžiaga, kuri 80 procentų yra sudaryta iš celiuliozės pluošto, kiti 20 procentų tai yra kiti junginiai, antipirenas ir antiseptikai. Šiltinimas ekovata yra efektyviai šilumą izoliuojanti medžiaga, kuri yra naudojama:

  • Šiltinant gyvenamuosius namus;
  • Gyvenamuosiuose daugiabučiuose namuose;
  • Apšildant sandėlius, angarus ir kitas gamybines patalpas.

Šiltinimas ekovata turi daug privalumų, tai yra aukštas izoliavimo lygis. Tyrimai yra parodę, kad net teisingai atlikti izoliacijos darbai palieka tarpus per kuriuos patenka šaltis, o tokiu būdu atitinkamai jūsų namas praranda apie 50 procentų šilumos. Šiltinimas ekovata gali būti atliekamas bet kuriuose paviršiuose. Be to, ji patenka net į sunkiai pasiekiamas vietas, tokiu būdu izoliacinis sluoksnis lieka be jokių tarpų, hermetiškas. Ekovata užpildo visus tarpus ir tokiu būdu nesuteikia galimybės prarasti šilumą. Jūsų namo tarnavimo laikas priklauso nuo to ar jis gali ,,kvėpuoti“, tai yra sugerti ir atiduoti drėgmę. Tačiau ekovata yra tokia medžiaga, kuri suteikia galimybę sienoms kvėpuoti.   Ekovata prisitaiko prie temperatūros pokyčių ir drėgmės pusiausvyros ir tokiu būdu išsaugo 20 procentų drėgmės patalpoje. Ekovata sugeria drėgmės perteklių ir palaipsniui perduoda į aplinką, tačiau sienos ir lubos išlieka sausos.

Šiltinimas ekovata bsu ekonomiškas. Ekovatos naudojimas suteikia galimybę užpildyti visus tarpus, o tai atitinkamai ženkliai sumažins jūsų šildymo sąskaitas ir žinoma sumažins naudojamų medžiagų kiekį. Šiltinimas ekovata, tai yra procesas, kurio metu nelieka jokių atliekų. Be to ekovata yra ekologiška medžiaga, todėl ją tikrai įvertins žmonės, kuriems rūpi aplinka ir jų sveikata. Šiltinimas ekovata yra saugus ir ekologiškas būdas gyventi šilčiau. Ji nedirgins jūsų kvėpavimo takų ir odos. Naudojant stiklo arba mineralinę vatą jūs tokių rezultatų negautumėte. Pasirūpinkite savo namų šiluma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *