Kaip pasiruošti vestuvėms?

sodybos vestuvemsSuplanuoti vestuves yra labai sunkus ir atsakingas darbas, nuo kurio priklausys visa ceremonija, kurią atsiminsite visą savo gyvenimą. Kai kurie žmonės samdosi vestuvių planuotojas ir džiaugiasi ramybe. Tačiau, net ir pasisamdžius pagalbininkus, viskas už Jus padaryta vis tiek nebus. Vis dėlto pagrindines savo mintis ir pageidavimus turėsite aptarti su vestuvių planuotoja.

Tikriausiai pastebėjote, kad kai tik paskelbėte apie savo sužadėtuves, visi tik ir ėmė klausinėti – „kada vestuvės?“. Taip, pirmas dalykas, nuo kurios prasideda vestuvių planavimas – datos nustatymas. Kuo ankščiau ją nuspręsite – tuo didesnė tikimybė, kad metrikacijos biure tą dieną bus daugiau laisvų vietų ir lankstesnis laiko grafikas. Prieš nustatydami vestuvių datą, pasidomėkite, ar tuo metu bus laisvų vietų šventei švęsti.

Kitas labai svarbus žingsnis – tai nuspręsti, kur norite švęsti savo vestuves. Dabar labai populiaru yra sodybos vestuvėms. Šventės vieta priklauso nuo to, kokio stiliaus vestuvių Jums reikia. Tačiau sodybos vestuvėms gali sukurti įvairią aplinką, o gamtos grožis visada tinka prie visokios tematikos. Galbūt išvis norite švęsti atskirai, kur nors šiltuose kraštuose, paplūdimyje? Galbūt Jūsų mieste ar aplinkiniuose rajonuose yra kokių nors įdomių vietų, pavyzdžiui, pilių, slėnių ar sodų? Verta tik pasidomėti, ar civilinės metrikacijos darbuotojai ir bažnyčios kunigai galės atvykti į Jūsų pasirinktą vietovę ir kiek tai įtakos tuoktuvių kainą. Jei nuspręsti dėl vestuvių vietos yra sunku, galite pasiskaityti idėjas internete arba pavartyti vestuvinius katalogus, įvairius žurnalus.

Kruopščiai surašykite savo svečių sąrašą. Jei Jūsų pasirinkta šventės vieta nėra labai didelė ir asmenų skaičius turi būti ribojamas – reikės atsisakyti kai kurių svečių ir pasilikti tik pačius artimiausius. Turėkite galvoje, kad kuo daugiau svečių – tuo didesnės išlaidos Jūsų laukia. Todėl, prieš ruošdami svečių sąrašą, apskaičiuokite tikslų savo biudžetą. Galbūt šeima ar giminaičiai nori prisidėti prie Jūsų vestuvių biudžeto? Reikia susėsti su visą šeima ir galutinai aptarti visus planus.

Turbūt vienas sunkiausių, bet tuo pačiu ir smagiausias užsiėmimas yra – vestuvinės suknelės išsirinkimas. Peržvelkite kuo daugiau katalogų, kad išsirinktumėte patį geriausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *