Kambario durų pasirinkimas

kambario durysJeigu šiuo metu kaip tik remontuojate savo namus arba statotės naują būstą, vienas iš svarbiausių dalykų, kurį Jums reikės nuspręsti – tai pasirinkti tinkamas kambarių ir paradines duris. Kambario durys ir pagrindinės lauko durys yra labai svarbios estetiniu požiūriu. Durys kontroliuoja apšvietimą, suteikia privatumą ir saugumą. Šiuo metu yra platus visų durų pasirinkimas, todėl, kai rinksitės turite daug ką apsvarstyti.

Pirmiausia nuspręskite, iš kokios medžiagos turėtų būti pagamintos Jūsų durys. Medžiaga turėtų atitikti Jūsų individualų stiliaus skonį ir, žinoma, biudžetą. Taupantys renkasi tuščiavidures duris, tačiau jo praleidžia visus garsus ir nėra tokios tvirtos, kaip kitos durys. Daugelis renkasi medines duris, nes jų struktūra yra labai tvirta. Galima rinktis ir faneruotą arba kietąją medieną. Kambario durys, pagamintos iš medžio, atrodo labai gražiai ir jaukiai. O lauko durų gamybai galima rinktis plieną, derintą su stiklu. Jos nėra tokios gražios kaip medis, tačiau yra labai tvirtos. Terasose galima rinktis matinio stiklo duris. Jos puikiai praleidžia šviesą, suteikia lengvumo įspūdį ir gražiai atrodo. Tačiau tokios durys nelabai suteikia privatumo.

Ieškokite ir rinkitės tokias duris, kurios atitiktų visus Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, gal gyvenate triukšmingoje vietoje ir norite daugiau ramybės savo kambariuose? Tokiu atveju reikia ieškoti durų, kurios padeda gerai kontroliuoti triukšmo lygį. Kai kada galite rasti ir ugniai atsparias duris. Visada išsiaiškinkite, kokie yra Jūsų patys svarbiausi prioritetai ir tada ieškokite geriausios sprendimo. Pasidomėkite, kaip galite apsaugoti įvairių rūšių duris nuo žalingo aplinkos poveikio. Šiuo metu yra pirkti tikrai ne viena puiki apsaugos priemonė durims. Ypač tai svarbu, jei pasirinksite medines duris. Jos yra jautrios blogoms oro sąlygoms, todėl reikia pasirūpinti specialiomis dangomis.

Koordinuokite durų stilių ir architektūrinį tipą pagal visą savo namų interjerą ir eksterjerą. Nepamirškite atsižvelgti ir į savo individualų stiliaus pojūtį, jei reikia, pabendraukite su dizaineriu. Niekada nebijokite eksperimentuoti, tačiau ir nepersistenkite, tam, kad būtų išlaikoma stilistinė harmonija kiekviename Jūsų namo kambaryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *