Kondicionierių pildymas Kaune

kondicionieriu pildymasYra žmonių, kurie „ant ratų“ praleidžia daugiau laiko nei būna namuose, nes, pavyzdžiui, tenka daug, toli ir dažnai keliauti darbo reikalais po gimtąją Lietuvėlę skersai išilgai. Tokių kelionių metu vairuotojui norisi kuo didesnio komforto…

Daugiau informacijos: sanciuservisas.com

Kai automobilio salone per karšta, įjungiamas oro kondicionierius. Kai per šalta, taip pat įjungiamas oro kondicionierius. Ką darome, kai važiuojant ima rasoti langai ir atsiranda rizika blogam kelio matomumui? Hmm.. Praveriamas langas ir tada pasipila keleivių priekaištai dėl sugadintos šukuosenos arba skaudančios gerklės. Tada vėl įjungiama oro kondicionavimo sistema. Turbūt jau supratote, kad gaivus oras keliaujant yra reikiamybė.

Kaip prižiūrėti kondicionavimo sistemą ir išvengti gedimų? Kaip ir bet kurioje automobilio valdymo srityje geriausia prevencinė priemonė yra atlikti diagnostinius patikrinimus. Kaune dirbantys autoservisų darbuotojai nei nemirktelėję pasakys seną gerą posakį: „bėda po vieną nevaikšto“. Kompresorius yra pagrindinė kondicionavimo sistemos dalis, beje, ir brangiausia, tačiau dažniausiai pakanka jos remonto ir nereikia pirkti naujos. Tačiau sugedus vienai smulkesnių kondicionavimo sistemos dalių kaip kompresoriaus veleno riebokšliu, to pasekme greitai gali tapti kitų detalių gedimu. Nenumokite ranka į tai, jei girdite papildomą kondicionavimo sistemos ūžimą. Neignoruokite nemalonaus kvapo, atsiradusio įjungus oro kondicionieriaus sistemą. Pastebėję bet kokius požymius, bylojančius apie sklandžią kompresoriaus veiklą nuvykite į auto servisą diagnostikai ir patiems bus ramiau. Specialistai pataria, kad minėtą sistemą geriausia tikrinti bent karta per metus ir dar neatėjus šaltajam sezonui, kai automobilio salone šildymo norisi kur kas labiau nei vasarą. Geriau nei niekas kitas mechanikai žino, kad kai kurioms dalims sugesti užtenka net ir nedidelio auto įvykio, vieną kartą stuktelsite kur ir kondicionieriaus radiatorius bus sugedęs nepataisomai.

Nusipirkę naują automobilį taip pat turite aklai nepasitikėti paardavusiojo tikinimais, kad kondicionieriaus pildymas buvo padarytas neseniai. Norint, kad kondicionavimo sistema funkcionuotų visu pajėgumu Jums prireikus naujai įsigytame automobilyje, specializuotose dirbtuvėse patikrinkite ar šaldiklis yra tas, kuris ir turėtų būti toje sistemoje, nes būna skirtingo tipo šaldiklių. Lietuvoje automobilių pardavinėtojai išradingi, bet nesileiskite apgaudinėjami ir apsidrauskite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *