plastikiniai langai

Kuo ypatingi plastikiniai langai

Plastikinių langų šiluminės savybės priklauso nuo langų rėmų pločio, kamerinės struktūros bei specialių užpildų. Tokie langai pasižymi aukštomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, atlaiko dideles vėjo apkrovas, yra nepralaidūs vandeniui. Su plastikiniais langais daugiau nei 50 metų bus užtikrintas aukštas energijos taupymo potencialas ir minimali langų priežiūra.Plastikiniams langams dažniausiai naudojami dviejų skaidrių stiklo paketai. Didžiausias paketo storis 44 mm. Populiarūs ir paklausūs plastikinių langų paketai su specialiais šilumą izoliuojančiais, raštuotais, tonuotais, veidrodiniais stiklais.

PIGŪS. Mediniai langai už plastikinius yra brangesni 30–70 proc., o aliuminiai brangesni maždaug 3 kartus. Taip pat medinių langų priežiūrai ateityje reikės papildomų išlaidų, o dėl plastikinių langų daugelį metų galėsite būti ramūs.

SAUGŪS. Pasirinkus langus su nuo įsilaužimų apsaugančia furnitūra apsisaugosite nuo lengvo vagių patekimo į namą.

EKOLOGIŠKI. Plastikiniai langai yra visiškai perdirbami, todėl jie ne tik nekenksmingi sveikatai, bet ir ekologiški. Seniau tokių langų gamyboje buvo naudojamas švinas, kuris, tobulinant procesą, pakeistas kalcio ir cinko stabilizatoriais. 40 % visų naftos ir dujų atsargų visame pasaulyje naudojama šildymui ir tiekiant energiją į pastatus , o tik 4 % naudojama gaminti plastikui, iš kurių  tik 1 % naudojamas plastikinių langų gamybai.

PAPRASTA PRIEŽIŪRA. Plastikinius langus rekomenduojama valyti muiluotu vandeniu ir medvilnine šluoste, rėmų negalima valyti šiurkščiu šepečiu, nenaudoti tirpiklių, priemonių, turinčių abrazyvinių ar agresyvių komponentų. Norint pailginti guminių tarpinių eksploatacinį laiką, keletą kartų per metus reikia jas išvalyti nuo dulkių, purvo ir sutepti silikonu, skirtu būtent guminėms tarpinėms. Du kartus per metus (artėjant žiemai labiau prisukti, pasibaigus – šiek tiek atleisti) rekomenduojama reguliuoti su šešiakampiu varžteliu lango varčios prispaudimą prie rėmo. Plastiko rėmą, kad išvengti elektrinimosi, galima nuvalyti antistatinėmis savybėmis pasižyminčiomis priemonėmis. Laikui bėgant ir netinkamai prižiūrint ant rėmų gali atsirasti tamsių dėmelių. Stiklo paketą valykite naudodami šiltą vandenį ar specialias priemones ir medvilninę pašluostę.

UNIVERSALŪS. Plastikiniai langai gali būti įvairių stilių, formų, dydžių ir spalvų (gali būti spalvoti arba su medienos imitacija), todėl puikiai tinka tiek senos, tiek naujos statybos namams. Patikimos garso ir šilumos izoliacijos savybės pranoksta net praeityje itin mėgiamų medinių langų charakteristikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *