Lecitinas pasirūpins jūsų sveikata

lecitinasLecitinas tai yra labai svarbi ir reikalinga jūsų sveikatai medžiaga. jis atlieka svarbų vaidmenį mūsų organizme. Tai yra medžiaga, kuri padeda atsistatyti pažeistoms ląstelėms. Pavyzdžiui 50 procentų kepenų audinio yra sudaryta iš lecitino, o smegenys 30 procentų sudarytos iš lecitino. Lecitinas taip pat yra pagrindinė transportuojanti priemonė, kuri perneša maistines medžiagas, vitaminus ir vaistus į audinius.

Jei jūsų organizmui trūksta lecitino tai gali sukelti pačias įvairiausios kraujagyslių sistemos, virškinamojo trakto ir nervų sistemos ligas. Lecitinas padeda organizme pasididinti energijos kiekį ir padeda geriau įsisavinti A, D, E ir K vitaminus. Užtikrina optimalią nervų sistemos veiklą, pagerina atmintį. Išvalo inkstus ir kepenis. Padeda gaminti daugiau hemoglobino ir eritrocitų. Padeda kraujyje palaikyti tinkamą karnitino lygį, kuri padeda palaikyti tinkamą širdies veiklą.

Visi puikiai žinome, kad japonai pasižymi ilgaamžiškumu, tačiau buvo nustatyti, kad lemia jų mitybos racionas, kadangi jie valgo daug žuvie, sojos, jūros produktų jie šių produktų dėka gauna dideles lecitino dozes. Taigi paslaptis yra atskleista lecitinas   įtakoja ilgaamžiškumą. Be lecitino nevyks augimas ir organizmo vystymasis, nefunkcionuos mūsų nervinė sistema, taip pat tinkamai nefunkcionuos širdis ir nei vienas žmogaus organizme esantis organas. Be lecitino vyrai bus bejėgiai, o moterys tiesiog negalės pastoti ir išnešioti sveiko vaiko.

Kodėl lecitinas yra tokia universali medžiaga? O gi todėl, kad lecitinas yra visose mūsų organizmo audiniuose. Tai yra pagrindinė medžiaga, kuri apsaugo mūsų nervus. Žmonės pastaruoju metu rimčiau žiūri į savo sveikatą, todėl pastaruoju metu vis daugiau žmonių naudoja maisto papildus. Sergant žmonės nori įsigyti nors ir pačius brangiausius maisto papildus, tačiau tikrai efektyviausius. Lecitinas tai yra mūsų organizmo sveikatos duona, tai yra kuras ir mūsų energija. Jei kiekvieną dieną savo organizmą papildysime lecitinu, tai jis veiks sklandžiai ir tiksliai kaip laikrodis. O mes ramiai pasitiksime ateinančią dieną. lecitinas kiekvieną dieną žmogaus organizme yra gaminamas ir vėl naikinamas. Tačiau žmogaus organizmas kurį veikia įvairūs neigiami faktoriai nesugeba pats susidoroti ir pagaminti reikiamą lecitino kiekį , todėl yra būtina pasirūpinti, kad jis gautu tiek lecitino kiek reikia. Nuolatinis lecitino naudojimas nesukelia jokio neigiamo poveikio ir nesukelia pripratimo. Tačiau jis taip pat pašalina stipriai veikiančių vaistų šalutinį poveikį. Atsižvelgiant į tai kas jau buvo paminėta galima pasakyti, kad lecitinas turėtų tapti pagrindine mūsų mitybos dalimi.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *