miskas

Perkame miškus naudingomis sąlygomis

Jūs norite parduoti savo mišką su žeme? Negalite jam skirti laiko ir prižiūrėti, norite išvengti vis didėjančios atsakomybės? Tokiu atveju jums reikia kreiptis į tuos kas perka mišką su žeme. Juk kam gi nepatiktu turėti mišką.

Labai dažnai geri žemės sklypai yra ten kur yra miškas. Mes perkame pačius įvairiausius miškus nepriklausomai nuo to ar tai yra jaunuolynas, brandus ar dar tik bręstantis miškas, tačiau bet kokiu atveju mes jūsų mišką nupirksime. Mums tik reikės įvertinti jūsų miško su žeme vertę. Miško vertė yra nustatoma atsižvelgiant į tai koks yra medžių amžius, koks vidutinis medžių aukštis ir skersmuo. Taip pat pakankamai reikšminga yra tai kur auga miškas, kokiame reljefe jis auga. Kiek nuo miško jūs keliausite iki artimiausio kelio ir žinoma koks miško valdos plotas su žeme hektarais. Ir tik žinant visus šiuos dalykus mes galėsime nustatyti kiek gi yra vertas jūsų miškas.

Mūsų įmonė perka mišką su žeme pagal idealų kainos ir kokybės santykį. Su jumis atsiskaitysime iš karto, kai tik bus pasirašyta sutartis ir jūs iš karto gausite pinigus. Mes jums suteikiame plačias galimybes parduoti savo mišką. Daugybė pasiūlymų , kurie jums yra siūlomi suteiks jums galimybę pasirinkti pačias optimaliausias sąlygas į kurias remdamiesi jūs galėsite priimti teisingą sprendimą.

Mūsų įmonė perka mišką su žeme ir tai mums yra labai naudingas pasirinkimas, kuris jums taip pat suteiks beveik neribotas galimybes. Su mūsų pagalba miško pardavimas su žeme taps visiškai įmanomas. Kodėl jums gali būti naudingas miško pardavimas su žeme? Viskas labai paprasta jūs galėsite išvengti mokesčių, kurie jums gali būti priskirti po kurio laiko, jūs turėsite daugiau laisvo laiko, kadangi jums daugiau nereikės skirti savo laiko miško priežiūrai, tai yra retinimui ir taip toliau. Taip pat jūs neturėsite rūpintis miško atsodinimu. Taigi jūs galėsite daugiau laiko skirti sau ir tuo pačiu gausite pinigus, kuriuos galėsite tinkamai panaudoti. Vizon perka mišką su žeme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *