Šarvuotos durys namui, butui ar biurui

šarvuotos durysKriminalinis pasaulis mirga nuo įvairiausių išpuolių, įvykdytų namuose, todėl namų saugumu pasirūpinti gyvybiškai būtina. Pažeidžiamiausios namų vietos yra durys ir langai. Paprastas duris išlaužti ar įveikti jų spyną nusikaltėliui gana lengvas uždavinys, tačiau šarvuotos durys – neįveikiamos! Jos turi tokius užraktus, kurių neatidarysi pasukiojęs plaukų smeigtuką kaip dažnai matome filmuose. Gyvenimas – ne filmas, todėl ir pavojus būti apvogtam ir / ar sumuštam yra realus, ypač, jei gyvenate nelabai saugiame rajone arba gyvenate pasiturinčiai nuosavame name. Esame tikri, kad šarvuotos durys atpaido ilgapirščius nuo mėginimo įsibrauti, todėl jas rekomenduojame, o kad dar labiau jus motyvuotume, suteiksime platesnės informacijos. Nepatingėkite paskaityti iki galo!

Šarvuotos durys gali turėti skirtingus durų skydus:

  • Laminuotą medžio drožlių plokštę (LMDP);
  • Medžio dulkių plokštę (MDF), laminuotą PVC plėvele;
  • Laminuotą daugiasluoksnę fanerą;
  • Dažytą medžio dulkių plokštę MDF.

Laminuotos medžio plokštės turi platų spalvų pasirinkimą, antrasis variantas dažniausiai daromas tik ruda spalva, dažant milteliniais dažais galima išgauti bet kurį atspalvį iš RAL‘o spalvų gamos. Tiesa, dažniausiai norima dažyti metalines šarvuotas duris. Šarvuotos durys dažytos milteliniu būdu turi daug privalumų. Padengtas sluoksnis yra atsparus smūgiams ir labai ištvermingas. Dažai suteikia durims puikią išvaizdą ir ilgaamžiškumą, be to, durys tampa atsparios ultraviletiams spinduliams ir dėl to spalva išlieka ryški kaip pirmąją dieną. Vertėtų žinoti, kad šarvuotos durys dėl dizaino įvairovės yra frezuojamos. Frezavimas vyksta specialiomis staklėmis, kuriomis išgaunamas norimas raštas. Rašto pavyzdžius galite rasti apsilankę internetiniame puslapyje durulangucentras.lt. Ši įmonė ne tik parduoda, bet ir pati gamina visų tipų duris, todėl nėra jokių papildomų tarpininkų norint gauti prekę. Jų parduodamos šarvuotos durys nenusitrina ir nesideformuoja, jos specialiomis technologijomis apsaugotos nuo korozijos ir kitų neigiamų efektų.

Norint itin efektyvaus saugumo reikia žinoti, kad būtinos ne tik aukštos kokybės durys, bet ir spynos. Turint tik geras duris arba tik gerą spyną saugumas nėra užtikrintas. Todėl rekomenduojama kartu pirkti abu: duris ir spyną. Šarvuotos durys yra pačios saugiausios, bet tik tada, kai duryse įmontuotas dviejų skirtingų krypčių užraktas. Specialistai tegia, kad dvi skirtingos spynos vagiams sudaro dvigubai daugiau problemų ir dar daugiau laiko, todėl jie nesivargina laužti šarvuotų durų ir ieškosi lengvesnio grobio. Šarvuotos durys užsakinėjamos tiek butams, tiek nuosaviems namams, nes saugumo pageidauja visi gyventojai, kurie rūpinasi savo šeimos nariais  bei nekilnojamuoju turtu. Juk nuniokoti namai sukelia ne tik materialinę žalą, bet ir kenkia šeimos gerovei. Mažieji gali net patirti stresą, jei jų asmeninė erdvė bus visiškai sugadinta. Šarvuotos durys yra tas pirkinys, kuris apsaugos nuo nepageidaujamų pasekmių, todėl tai yra gera investicija, juolab, kad tokios durys gyvuos ne vienerius metus.

Šarvuotos durys turi tvirtą ir patikimą konstrukciją. Žmonės jas perka, nes jos gaminamos su vyriais, kurie turi atraminius guolius. Tokie guoliai garantuoja, kad durų varstymas būtų lengvas ir komfortiškas. Šarvuotos durys leis pamiršti bet kokias įsibrovimo tikimybes ir miegoti ramiai be paranojos. Jei miegate jautriai ir jus erzina iš lauko ar laiptinės sklindantys garsai, tai šarvuotos durys turi puikią garso ir termo izoliaciją. Durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš plieno, todėl ypatingai tvirti. Jei bijote, kad silpnoji namo dalis gali būti durys dėl padegimo tikimybės, tai turime jums džiugių žinių: durų varčios vidus užpildytas nedegiu putų polisterolu.

Nesvarbu, kokių mitų prisiklausėte dėl šarvuotų durų, bet jei kreipsitės į durulangucentras.lt, jums bus pateikta patikima informacija ir aukštos kokybės prekės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *