Šiltinimas ekovata

šiltinimas ekovataEkovata tai yra ekologiškai saugi ir gaisrui atspari medžiaga, kuri naudojama, kad jūsų namai būtų tinkamai apšildyti. Kai yra atliekamas šiltinimas ekovata ši medžiaga užpildo visus tarpus, susidūrimus ir ertmes, tokiu būdu sukuria ištisą  šilumos izoliaciją ir neleidžia iš namų išeiti šilumai, kadangi taip dažnai nutinka, kai yra naudojamos kitos medžiagos.  Jei grindys bus apšildytos ekovata tai suteiks  pakankamai malonų jausmą ir taip pat patogias gyvenimo sąlygas, o garso izoliacija sumažins į jūsų butą   patenkanti triukšmą.   Jei  bus atliktas šiltinimas ekovata jūs galėsite miegoti kur kas ramiau.  Be to,  jūs galėsite pamiršti apie žiurkes ir peles, kadangi ekovata yra biri medžiaga ir  nėra pakankamai pralaidi orui, o jos sudedamosios dalys sukelia  gleivinės sudirgimą.  Taip pat ekovata neleidžia plisti pelėsiui ir grybeliui.  Ekovata pas mus atkeliavo iš užsienio. Šiai technologijai jau yra daugiau kaip 70 metų. Efektyvi šilumos izoliacija ir taip pat  šilumos izoliacijos kontrolė suteiks galimybę sumažinti šildymo sąskaitas  net kelis kartus ir tuo pačiu sumažinti šildymo sąskaitas net kelis kartus. Tokiu būdu jums šiltinimas ekovata atsipirks  per labai trumpą laiką. Ekovata tai yra vienintelė šiltinimui naudojama medžiaga, kuri yra ekologiškai švari medžiaga.

Ekovata yra naudojama

 • Kai  reikia atlikti šilumos ir garso izoliaciją patalpos viduje;
 • Taip pat, kai yra atliekama šilumos ir garso izoliacija, kai yra  daromi fasadai ir kiti darbai;
 • Ekovata gali būti naudojama, kai yra atliekamas grindų, lubų, sienų ir mansardų šiltinimas;
 •  Taip pat šiltinimas ekovata yra naudojamas, kai reiki užpildyti oro tarpus;
 • Kai reikia apšildyti  šaltąsias konstrukcijas;
 • Apšildant stogus;
 •  Taip pat, kai yra montuojamos garsą sugeriančios lubos ir sienos, tiems žmonėms, kurie nenori girdėti savo kaimynų;
 • Norint sumažinti pramoginiuose patalpose skleidžiamą triukšmą;
 • Šiltinimas ekovata gali  būti naudojamas apšildant rąstinius namus, kurie yra iškloti plytomis;
 • Taip pat, kai yra apšildomos saunos ir pirtys;
 •  Atliekamas pastatų remontas ir rekonstrukcija.

Ekovata tai yra lengva ir puri medžiaga, kurios 81 procentą sudaro celiuliozė ir 19 procentų įvairiausių kitų priemaišų, kurie patikimai apsaugo konstrukciją nuo bakterijų poveikio.  Jų sudėtyje yra  mineralinės druskos, kurios yra išgaunamos iš karjerų, kurios blokuoja grybelių dauginimąsi , apsaugo nuo grybelių ir neleidžia išplisti liepsnai.  Ekovata  neleidžia plisti juodam pelėsiui ir nerūgština konstrukcijos, todėl gali būti naudojama ne tik tada, kai yra statomi  nauji namai, tačiau ir  tokiu atveju, kai namai yra rekonstruojami.

Šiltinimas ekovata turi nemažai privalumų, tai yra  vientisas sluoksnis, yra užpildomi visi tarpai ir nelygumai, o tai užtikrina maksimalų efektą. Ji efektyviai užtikrina garso izoliaciją palyginus su įprastomis medžiagomis.  Pagrindinis ekovatos privalumas, kad ji  natūraliu būdu sugeria ir atiduoda drėgmę, tokiu būdu yra kontroliuojamas klimatas jūsų namuose.  Kai jūsų namuose išauga drėgmė ekovata surenka  dalį vandens garų celiuliozės kapiliaruose, o jei trūksta ją išgarina atgal ir padeda išlaikyti žmogui patogias gyvenimo sąlygas.  Ši savybė yra ypatingai svarbi žiemą, kai  drėgmės šaltame ore yra pakankamai mažai.  Ekovata tai yra Europos lygio šiltinimo medžiaga, kuri pas mus atkeliavo iš Suomijos. Tai yra efektyvi, ekologiška ir alergijos nesukelianti medžiaga. Ekovata  neišskiria jokių nuodingų medžiagų ir  išskiria labai mažai dulkių.  Šiltinimas ekovata tai yra puikus būdas jūsų gyvenimą padaryti šiek tiek jaukesniu.

/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *