Šiltinimas ekovata

šiltinimas ekovataŠiltinimo medžiagos gali būti pačios įvairiausios. Tačiau yra būtina žinoti kokios medžiagos jums yra pačios tinkamiausios . Ekovata tai yra labai naudinga m,medžiaga jei jūs norite apšildyti savo namus, ji šiais laikais labai dažnai yra naudojama statybose. Ji yra sudaryta iš celiuliozės, antipireno ir  antiseptiko.  Ekovata yra ekologiškai švari medžiaga ir į aplinką neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų.  Ekovata pasižymi šiomis naudingomis savybėmis:

  • Ekovata gerai izoliuoja šilumą ir garsus.  Nesugeria drėgmės;
  • Taip pat  ši medžiaga jūsų namams suteiks galimybę kvėpuoti. Šiltinimas ekovata neleis susidaryti tarpams per kuriuos į jūsų namus galės patekti šaltis ir tokiu būdu gali susidaryti ,,šalčio tiltai“;
  •  Ekovata yra nedegi medžiaga ir puikiai ištveria temperatūros pokyčius;
  • Ji patikimai apsaugo konstrukcijas ir nesukelia  pūtimo proceso. Neleidžia susidaryti grybeliui ir veistis graužikams.

Ekovata tai yra lengva ir pūri medžiaga, todėl šiltinimas ekovata yra atliekamas labai paprastai, tačiau šiai procedūrai yra reikalinga speciali įranga, kurią turi  profesionalai.  Kai kuriais atvejais šiltinimas ekovata gali būti atliekamas rankomis. Ekovata gali būti padengiama  ant pačių įvairiausių paviršių, tiek sausu, tiek ir drėgnuoju būdu. Geros  ekovatos šiltinimo savybės priklauso nuo to, kad jos struktūra  yra labai ypatinga ir yra naudojamas tinkamas šiltinimo būdas, todėl  nelis jokių tarpų ir įtrūkimų.  Taip pat negalima nuginčyti ir to, kad ekovata yra ekologiškai švari medžiaga, praktiškai visa sudaryta iš perdirbtos celiuliozės. Aukštas ekovatos nedegumo lygis yra pasiekiamas, kadangi šios medžiagos sudėtyje yra antipirenas , kuris neleidžia plisti liepsnai. Be to,   ekovata  apsaugo paviršius nuo  degimo, grybelių ir kenksmingų graužikų. Todėl labai dažnai šiltinimas ekovata yra naudojamas, kai yra apšildomi namai, sandėliai ir kiti statiniai.  Taip pat verta paminėti, kad ši medžiaga gali būti naudojama  ir rekonstruojant pastatus.

Šiuolaikiškas šiltinimas ekovata yra atliekamas ją įpučiant į  tarpus, kai yra naudojama speciali įranga.  Tokia šiltinimo technologija suteikia galimybę  apšildyti net 30 metrų aukščio pastatus. Būtent tokio metodo dėka  ši medžiaga patena net į labai sunkiai pasiekiamas vietas ir sudaro tinkamą, vientisą sluoksnį.  Buitinėmis sąlygomis ekovata yra  naudojama tiesiogiai ant šiltinamo paviršiaus. Sienos yra apšildomos šiek tiek sudėtingiau.  Šiltinimas ekovata kartais gali būti atliekamas savarankiškai, tačiau nutinka ir taip, kad būna reikalinga speciali įranga, kuri padeda apšildyti namus. Nesvarbu ar jūs šiltinimą atliksite patys ar šį darbą patikėsite profesionalams, tačiau bet kokiu atveju prieš tai, kai bus pradėti darbai yra būtina išvalyti savo namo palėpę, o jei atvažiuos meistrai tai reikia padaryti prieš tai, kai  jie atvyks.  Taip pat yra būtina patikrinti namo elektros tinklus ar viskas yra tvarkinga, kad  dirbant neįvyktu jokia nelaimė. Net galima kreiptis į profesionalius elektrikus.  Kai bus atliktas šiltinimas ekovata jūsų namuose vasara bus vėsu, o žiema bus jaukiai šilta. To siekia visų namų savininkai, kadangi tai yra labai didelis privalumas. Taip pat yra būtina pagalvoti kaip bus apšildyti jūsų namų vamzdžiai ir talpos skirtos vandeniui, kadangi jas taip pat reikės apšildyti.  Jei jūs vis dar abejojate  ir nežinote ar ekovata jums suteiks pageidaujamą rezultatą, tokiu atveju kreipkitės į specialistus ir jūs gausite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Iš tiesų šiltinimas ekovata tai yra geriausias pasirinkimas, kadangi  jis yra ekologiška ir tuo pačiu kokybiškas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *