siuntinys

Siuntiniai į Angliją gabenami kokybiškai

Jei jūs nenorite laukti eilių pašte? Norite, kad jūsų siuntiniai į Angliją būtu pristatyti greitai ir saugiai? Tokiu atveju mūsų paslaugos jums yra tinkamiausios, kadangi jūsų siuntinys bus saugus, mes jį pristatysime greitai, o ir pašte jums neteks laukti ilgų eilių.

Juk vienas iš svarbiausių privalumų, kai yra gabenami siuntiniai yra jų saugumas, juk tikrai nei vienas nenorime, kad gautas siuntinys būtu pažeistas ir jo gavėjui suteiktu tik nusivylimą. Mes gabename nedidelius siuntinius, vidutinio dydžio siuntinius ir didesnių gabaritų siuntinius. Siuntiniai į Angliją yra gabenami net kelis kartus per savaitę, siuntinio gabenimo laiką visada galima suderinti taip kaip bus patogu jums. Mes jums siūlome kokybišką jūsų siuntinių pristatymą.

Siuntinyje negali būti gabenamos narkotinės medžiagos, alkoholis arba cigaretės. Siuntinio pakuotėje būtinai turi būti nurodytas siuntinio pristatymo adresas ir telefonas, kurio pagalba būtu galima susisiekti su siuntinio gavėju. Mes neatsakome už tai koks yra siuntinio turinys, jei siuntinyje bus draudžiamos medžiagos jūs gausite baudą už taisyklių pažeidimą, kadangi kontrabandą gabenti negalima. Siuntinius į Angliją gabena patyrę mūsų įmonės vairuotojai. Jūs klausiate nuo ko gi priklauso siuntinio kaina? Mes jums atsakome: kaina priklauso nuo to kokie yra krovinio gabaritai ir svoris. Kuo didesnis krovinio svoris tuo didesnė ir siuntinio gabenimo į Angliją kaina.

Mūsų pagalba siuntiniai į Angliją bus gabenami greitai, patikimai ir kokybiškai, juk tai yra svarbiausi kriterijai gabenant siuntinius. Lietuvoje ši paslauga yra ypatingai populiari, kadangi ne mažai žmonių emigravo į šią šalį, o jų artimieji nori, kad jų vaikai arba artimieji nepamirštu jų arba gimtinės. Juk kartais taip trūksta mamos kepto pyrago, lietuviškos duonos ar kitų dalykų prie kurių mes pripratome Lietuvoje, todėl gabenami siuntiniai į Angliją gali padėti nepamiršti savo artimųjų ir gimtinės. Savaime suprantama visada norisi, kad artimieji esantys Anglijoje gautu sveiką siuntinys, kuris yra nepažeistas ir galės tinkamai atlikti savo funkcijas. Jei jūs norėsite mes net galėsime supakuoti jūsų siuntinį. Mūsų veiklos principas yra kokybė ir saugumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *