Sodyba vestuvėms – praktiškas sprendimas

sodyba vestuvemsKiekviena moteris dar būdama maža mergaitė įsivaizduoja savo svajonių vestuves su tobulu jaunikiu už parankės prie altoriaus tariant patį svarbiausią viso gyvenimo TAIP. Po apytiksliai dvidešimties ar kiek daugiau metų jauna moteris supranta, kad vestuvių planavimas – sunki užduotis! Merginai pasisekė, jei išrinktasis nėra abejingas, bet jei jis tik linksi galvą viskam pritardamas, laukia didesnis vargas.

Tikriausiai vienas iš svarbiausių dalykų, tai VIETA. Reikia užsiimti eilę bažnyčioje, civilinės metrikacijos skyriuje ir, žinoma, reikia pasirūpinti vieta didžiajai šventei. Savas kiemas vestuvėms gal ir jaukus, jei tinkamai atliksite dekoravimo darbus, bet ar jis pakankamo dydžio sutalpinti daugiau žmonių ir pastatyti šventiškai palapinei, jei neprognozuotai atklystų staigus vasaros lietutis. Norint tikrai įsimintinos šventės, sodyba vestuvėms taikliausias pasirinkimas. Sodyba bus atokiau nuo miesto šurmulio ir smalsautojų, tas švenčiantieji galės iš tiesų atsipalaiduoti ir netgi niekam netrukdydami. Sodyba vestuvėms puikus variantas, nes ją išsinuomoti galima kelioms paroms. Jos teritorija pakankamai didelė, kad tilptų reikiamas kiekis mašinų ir vis tiek liktų daug gražios gamtos apsupties fotografavimuisi, šokiams, vestuviniams žaidimams, o gal net ekstremalesnėms pramogoms. Yra pakankamai daug porų, kurios savo šventės metu atsisako tradicinių vestuvių su užstale ir ypatingąją dieną siekia padaryti kuo įdomesnę. Pavyzdžiui, padaryti tai, ko dar niekada nebuvo darę, palakstyti keturračiais motociklais, praskrieti vos vandenį siekiančiu kateriu nuo didelio jo greičio, o gal kaip princesė pasivažinėti karieta ar romantiškai pajodinėti žirgais ir po to atsipūsti pirtyje.

Sodyba vestuvėms tikrai tinkama ir šioje šventėje dalyvaujančių asmenų prisiminimai priklausys tik nuo to, kokią nuotaiką jie pageidaus sau susikurti. Žinoma, visą dieną susiplanuoti patiems gana didelis uždavinys, bet tokiu atveju į pagalbą kviečiami artimieji, draugai, o kai nenorimą jų apkrauti organizavimo darbais atimant malonumą švęsti, galima pasisamdyti reginio vedėją, kuris be jokio vargo visus smagiai išjudins. Juoko ir laimės kupinas vestuves turėsite tada, jei skirsite jų planavimui pakankamai laiko (apie pusmetį). LAIKAS – tiek pat svarbus kaip ir VIETA, o už vis svarbiausia tokią dieną – JAUNIEJI, pradedantys naują gyvenimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *