Šunų antkakliai – prekė ne dėl grožio, o dėl reikalo

šunų antkakliaiJei jau ne pirmus metus auginate kokį nors gyvūnėlį, pavyzdžiui, šuniuką, tikriausiai žinote ir puikiai suprantate, kad jiems yra reikalinga gera ir nuolatinė priežiūra. Kiekvienas augintinis, net ir maža jūrų kiaulytė reikalauja tam tikros priežiūros, todėl kiekvienas šeimininkas, prieš nuspręsdamas auginti kokį nors gyvūną turi gerai pagalvoti. Jei šiuo metu kaip tik planuojate įsigyti šuniuką, reikia suprasti, kad nuolat reikės jam pirkti įvairias prekes. Jam bus reikalingi šunų antkakliai, pavadėliai, šampūnai, įvairūs žaisliukai, specialus maistas ir kita.

Šunų antkakliai – tai tokia prekė, kurią, visų pirma, reikia pirkti dėl būtinybės, o tik tada galvoti apie patogumą, praktiškumą ir grožį. Šunų antkakliai nėra brangi prekė, tačiau tai labiausiai priklauso nuo šuns dydžio, veislės ir tiek šunelio, tiek Jūsų poreikių.

Dauguma miestų ir šalių laikosi įstatymo, jog šunis reikia vedžioti su pavadėliais, ypač didelius. Net, jei Jūsų apylinkėje tokio įstatymo ir nėra, vis tiek antkakliai ir pavadėliai Jums tikrai pravers vien dėl patogumo. Tiesiog taip bus užtikrintas geresnis saugumas ir Jums, ir šuniui ir visiems aplinkiniams. Niekas nenori, kad įvyktų nelaimė, todėl reikia imtis visų galimų saugumo priemonių.

Kaip gi kitaip išmokysite šunį nesiblaškyti gatvėse? Jauni šunys yra be galo energingi, jie gali greitai atitrūkti ir imti gaudyti kokią nors laukinę katę, voverę, ar dar kažką.

Dažniausiai, kai perkame antkaklius šunims, mes galvojame apie skonį ir patogumą. Kalbant apie medžiagos pasirinkimą, mes galime rinktis odą, nailoną, medvilnę. O spalvą ir dizainą galime rinktis, koks tik yra prie širdies. Tačiau riekia žinoti, jog svarbiausias dalykas, perkant antkaklius šunims yra jo patogumas ne Jums, o būtent pačiam šuniui. Priklausomai nuo gyvenamo regiono, ant antkaklio turi būti parašytas ne tik Jūsų adresas, ar telefono numeris, bet ir šuns kodas, jei jis buvo čipuotas, licencijos numeris, paskutinių skiepų data ir kiti svarbus duomenys, kurių gali reikalauti vietiniai įstatymai.

Antkakliai šunims ir pavadėliai padeda mokinti dresuoti šunis ir juos treniruoti. Tereikia pasidomėti internete, pasižiūrėti specialiai tam skirtus vaizdelius, pasiklausinėti veterinaro, ar atitinkamos specialybės šuns trenerio – kokiais būdais šios prekės gali padėti dresuoti šunis. Tačiau, kad ir kaip besistengtumėte kuo geriau išauklėti savo augintinį, nebūkite brutalus ir nepersistenkite, nes vėliau šuo taps piktas ir ims puldinėti svetimus žmones. Niekada per daug nepriveržkite antkaklio, nenaudokite jokių elektros prietaisų, įmontuotų antkaklyje. Tam Jūs neturite jokios teisės.

Šuns pavadėliai dažniausiai yra gaminami iš odos arba nailono. Tačiau dabar yra prieinamos ir kitos medžiagos. Pavyzdžiui, medvilnė – tai nebrangi ir vidutinio svorio medžiaga, tačiau ji yra gana stipri ir atlaiko net ir didelių šunų judesius. Vienintelis minusas – jie šuo mėgsta graužti pavadėlius – jį greitai teks pakeisti kitu. Nailonas yra tvirtesnė medžiaga, nei medvilnė. Tačiau ši medžiaga gali būti šiek tiek gruboka Jūsų rankoms. Šunims, kurie labai mėgsta viską iš eilės kramtyti, labai tiks grandininiai antkakliai ir pavadėliai. Jie yra sunkesnio svorio, nei kiti ir brangesni. Geriausias pasirinkimas didesniems šunims yra virvės tipo pavadėliai – jie yra patys tvirčiausi. Taip pat toks pavadėlis bus be galo patogus Jūsų rankoms ir pačiam augintiniui.

Jei jums yra sunkoka nuspręsti, kokį pavadėlį pasirinkti – visada galite pasikonsultuoti su šių prekių pardavėjais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *