Tvoros – savotiškas namo puošybos elementas ir saugumo garantas

tvorosTvoros teikiamų privalumų nei vienas nenuginčys, nes ji turi daugybę pliusų. Tvora parodo visiems aplinkiniams, kur yra privačios teritorijos valdos, o ilgapirščiams mažiau niežtės nagučiai užsukti į tokius namus. Juk kai apsitvariate tvora, turite visas teises savo kieme paleisti laisvai lakstyti šunį. Taigi, tvoros ir sarginio šuns derinys smarkiai padidina namų apsaugą. Saugūs lieka visi namo gyventojai bei jų turtas.

Tvoros internetinėse paduotuvėse pardavinėjamos kiekvieną dieną, jų rinka internetinėje erdvėje tikrai gerai išplėtota. Konkurencingumas užtikrina tai, kad klientas gaus tvorą optimalia kaina, tačiau gera kokybe, nes pardavėjai nenori gadinti savo gero vardo prastai atliktais darbais. Tvoros montavimo darbai atliekami tik tada, kai jos projektas baigtas. Kaip teisingai atlikti tvoros projektą? Na, iš esmės tai klientas pats to nedaro, jis pasako savo teritorijos perimetrą ir kaina paskaičiuojama pagal pasirinktą tvoros tipą. Tvoros yra kelių rūšių: segmentinės, medinės ir tinklinės. Medinių tvorų vis dažniau atsisakoma, nes joms reikalinga pastovi priežiūra, tačiau metalinės tvoros papildomos priežiūros nereikalauja. Segmentinės ir tinklinės tvoros yra ypač atsparios lietui, nes turi cinkuotą paviršių. Jų neveikia blogos oro sąlygos, jos nerudija, jų nereikia iš naujo dažyti dėl padidėjusių ultravioletinių saulės spindulių vasaros metu. Savo nuosavą namą, komercines patalpas ar viešąsias įstaigas aptvėrę metaline tvora būsite dėl jos ramūs kone dvidešimt metų į priekį. Vadinasi, investicija yra ilgametė ir ją daryti apsimoka.

Žinotina, kad tvoros negalima statyti bet kur. Labiausiai rekomenduojama ją statyti vienas metras nuo sklypo ribos vidinėje kiemo pusėje. Tokiu atveju kaimynai negalės reikšti jokių pretenzijų dėl tvoros aukščio ar tankio, tai yra apibrėžta net Lietuvos Respublikos įstatymuose. Žinoma, tvoros tankiu rūpinamasi ir dėl savęs pačių. Jei norite, kad kieme būtų šviesu, jūsų tvoros tankis neturėtų būti didelis, tada tvoros šešėlis nebus labai ryškus. Tačiau per daug retas tvoros tinklas arba per dideli tarpai tarp grunto ir tvoros stulpų didina tikimybę, kad į jūsų kiemo teritoriją atklys benamiai gyvūnai, kai vasaros metu užuos lauke kepamų kepsnių kvapą, tikėdamiesi gauti kąsnelį ir sau.

Tvoros – puiki priemonė, kuri saugo jus ir puošia jūsų namus. Beje, nepamirškite, kad net ir saugiausia tvora turi turėti įėjimą, todėl geriausia rinktis tokią įmonę, kuri ne tik atlieka tvorų montavimą, bet ir įmontuoja automatinius įvažiavimo vartus, kurie yra prabangos ženklas jūsų namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *