tvoros tinklai

Tvorų montavimas gali būti nesudėtingas

Tvoroms nebūtina rinktis įprasta lietuviui medį ir vėliau laikas nuo laiko rūpintis jų perdažymu, impregnavimu, atnaujinimu. Ekonomiškas ir protingas sprendimas ieškantiems tvorų – tinklinės tvoros, nes galite rinktis kokybišką cinkuotos vielos tinklą, spalvą (kuri parenkama iš RAL paletės) bei tinklo tankumą, kuris pagaminamas pagal kliento pageidavimą. Tvoros tinklų privalumai: nedidelė kaina, patvarumas, lengva priežiūra ir remontas, nesunkus tvorų montavimas, praktiškumas ir saugumas. Suvirintos ar pintos cinkuotos vielos tvoros tinklai yra padengti žalios spalvos plastizoliu, todėl tinka bet kokio klimato zonai. Tvoros tinklai gali būti tiek ilgalaikis, tiek trumpalaikis aptvėrimo sprendimas.

Pagal vielą ir padengimo būdą tvoros tinklai būna:
• Nedengti (juodo metalo);
• Cinkuoti;
• Dengti daugiasluoksne cinko danga (2-3 kartus cinkuoti);
• Plastikuoti;
• Cinkuoti ir plastikuoti;
• Nerūdijančio plieno.
Metalinių vielos tinklų panaudojimas :
Tvoroms (gyvenamieji namai, industriniai objektai, sporto aikštynai);
-Aptvarams (fermose, žvėrių aptvarams);
-Atitvarams  (laikini sprendimai, atitvarai patalpose);
-Voljerams ar narveliams (naminiams gyvūnams, paukščiams, kailinių žvėrelių fermoms);
-Betono,mūro armavimui (grindų betonavimui, šildomų grindų įrengimui, mūro sutvirtinimui surišimui);
-Dekoratyvinių  gėlynų atitvėrimui.

Virinti bei pinti tvoros tinklai gali būti naudojami žemės sklypų, sodybų, privačių namų valdų, sporto aikštelių, statybviečių, ūkių, padidintos apsaugos objektų, kelių, miškų, įvairių didelių plotų aptvėrimui. Pinti tvorų tinklai yra tarsi suregzti su rombo formos ornamentais. Aptveriant teritoriją virintu tvoros tinklu yra suvirinamas plieninis strypas, kuris dar labiau apsaugo tvorą nuo galimų gyvūnų ar įsibrovėlių.

Tinklo tvoros privalumai:
– lengvai montuojamos;
– prieinama kaina;
– ilgaamžiškumas;
– nereikalinga ypatinga priežiūra.

Laikantis rekomendacijų visiškai nesunku tinklinę tvorą sumontuoti ir patiems, nes tokių tvorų montavimas yra nesudėtingas. Tinklinės tvoros tvėrimas susideda iš kelių darbo etapų: teritorijos matavimas, brėžinių paruošimas, komplektacinių medžiagų parinkimas, tvoros gamyba, kasimo darbai – stulpų ir atramų įtvirtinimas, įtempimo vielos pritvirtinimas, tinklo įtempimas ir pritvirtinimas. Virinti bei pinti tvoros tinklai standartiškai tvirtinami  prie apvalių stulpų. Stulpai parduodami sukomplektuoti, t.y. į kainą įeina plastikinis stulpo kamštelis bei atitinkamas skaičius vielos laikiklių. Tinklas tarp stulpų tempiamas naudojant įtempimo vielą ir specialias skobeles. Tvirtinant tvoros tinklą atstumas tarp subetonuotų stulpų nėra ypatingai svarbus. Standartiškai stulpai yra įbetonuojami kas 2-3 metrus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *