Vairavimo mokyklų instruktoriai

vairavimo mokyklaKai norite išmokti vairuoti, Jūs leidžiate nemažus pinigus, todėl pasirinkta vairavimo mokykla ir instruktorius turi būti kvalifikuoti. Tinkamiausias būdas surasti gerą mokymosi įstaigą – tai paieška internete. Įveskite tokius žodžius, kaip vairavimo mokykla, dar parašykite ir savo miestą ir pamatysite nemažai vairavimo mokyklų. Taip pat galite paprašyti draugų arba šeimos narių, kad parekomenduotų kokią nors vairavimo mokyklą. Tik svarbiausia įsitikinkite, ar ji yra licenzijuota. Nepakenktų, jei paskaitytumėte dar ir komentarus ir atsiliepimus.

Kai kuriems žmonėms būna sunku išsirinkti vairavimo instruktorius. Kartais būna taip, kad žmogui nepatinka instruktorius ir tada jį pakeičia. Geriausia yra turėti kelias vairavimo pamokas su skirtingais instruktoriais ir tik tada nuspręsti, kurį pasirinkti. Geras vairavimo instruktorius turi turėti tam tikras savybes. Turbūt teko girdėti tokius atvejus, kad kai kurie vairavimo instruktoriai pamokų metu užsiima kuo nereik, pavyzdžiui, nuveža savo žmoną apsipirkti, arba garsiai klausosi muzikos. Laimei, tokie atvejai yra reti. Geras vairavimo instruktorius kiekvienos pamokos metu turi kuo daugiau išmokyti. Jis, kaip ir Jūs pats, turite sutelkti visą dėmesį tik į pamoką. Instruktorius neturėtų sustoti kažkur kažką paimti, be paliovos šnekėti mobiliuoju telefonu, važiuoti užsipilti kuro. Taip pat jis neturėtų šaukti ar kitaip priversti Jus jaustis nepatogiai, net jei Jums kažkas ir nesiseka. Vairavimo instruktorius turi būti punktualus, visada atvykti sutvarkytu ir švariu automobiliu, bei turėti parengęs kiekvienos pamokos planą.

Atminkite, kad klientas esate Jūs ir mokate pinigus vairavimo mokyklai. Todėl, jei esate nepatenkinti savo vairavimo pamokomis, pabandykite viską aptarti diplomatiškai. O, jei niekas nesikeis – visada galite paprašyti, kad Jums paskirtų kitą instruktorių. Pasidomėkite, ar vairavimo instruktorius Jus galės paimti iš, tarkim, darbovietės arba mokyklos. Taip pat, ar jo darbo grafikas yra lankstus ir jis gali teikti vairavimo pamokas vakarais arba savaitgaliais?

Atminkite, kad ne visada pigiausios kainos užtikrina vairavimo mokyklos kokybę. Paklauskite, ar kaina pradedama skaičiuoti tik tada, kai įsėdate į automobilį. Nebijokite visko klausti – geras instruktorius tikrai atsakys Jums į visus klausimus.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *