vertimai

Vertimai Kaune tai patikimas bendradarbiavimas

Vertimai tai yra labai svarbi paslauga, kadangi ji yra naudinga tiek įmonėms, kurios bendrauja su užsienio klientais ir nori aiškiai išdėstyti savo mintis, kad jie liktu suprasti ir verslas sėkmingai vystytųsi toliau. Taip pat ši paslauga gali būti naudinga studentams, kurie ne taip gerai supranta užsienio kalbą, tačiau atsiskaityti reikia, tokių atveju vertimo paslaugos gali tapti tikru išsigelbėjimu.

Vertimas Kaune tai yra:

  • Naudojamos naujos informacinės technologijos;
  • Operatyviai įvykdomi užsakymai;
  • Konsultuojame visais jums rūpimais klausimais;
  • Garantuojama kokybė;
  • Informacijos konfidencialumas;
  • Individualus santykis su klientais;
  • Mes galime atlikti įvairiausios apimties vertimus;
  • Visada stengiamės atrasti geriausią kokybės ir kainos santykį;
  • Verčiame tekstus iš/į 35 pasaulio kalbas.

 

Mes garantuojame aukštą vertimų kokybę , išmintingas kainas, maksimaliai trumpus laikotarpius per kuriuos bus atliktas vertimas, mes visada esame pasiruošę bendradarbiauti. Deja mes jums internetinėje svetainėje negalima pasiūlyti puodelio kavos, tačiau jei apsilankysite mūsų biure mes aptarsime visus reikalus prie puodelio kavos.

Vertimai Kaune jums teikia šias paslaugas: mes galime atlikti vertimus raštus, taip pat atliekame skubius vertimus, vertimus gali patvirtinti notaras, atliekame vertimus žodžiu, teikiame sinchroninius ir nuoseklius vertimus, be to redaguojame įvairius tekstus. Vertimai Kaune stengiasi vertimus atlikti tiksliai, kad jie atitiktu originalą, kad būtu suprantamas jų tekstas, tiek stilistiškai ir lekšiškai. Visus verčiamus tekstus įforminsime taip kaip jums reikia, viską atliksime tiksliai numatytu laiku, paruošime verčiamus tekstus bet kokiame formate.

Vertimai Kaune yra atliekami kokybiškai, kadangi pas mus dirba profesionalus kolektyvas, vertėjai, kurie gali išversti mokslinius, techninius, verslo tekstus. Vertimo specialistai puikiai žino užsienio kalbas, kadangi atrenkant darbuotojus buvo vykdoma griežta atranka, personalas nuolat tobulėja vertimo sferoje. Su mumis jums bus paprasta ir patogu bendradarbiauti, kadangi mes priimame vertimus įvairiausiomis formomis, tai gali būti elektroninis tekstas, popieriniai dokumentai, skenuoti tekstai, nuorodos į internetines svetaines. Kainos ir laikas per kurį bus atliktas jūsų vertimas maloniai jūs nustebins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *