Vidaus durys ir viskas, su kuo jos susiduria

vidaus durysDurys – tai geriausias namų sargas, jei kalbama apie lauko duris, o kaip yra su vidaus durimis? Kokia jų paskirtis? Vidaus durys dedamos į kambarius tikrai ne todėl, kad pačiame bute reikia saugumo, juk šeimos nariai vienas kitam ne kenkia, o kaip tik padeda, jei reikia pagalbos. Esminis momentas tame, kad žmogui reikalinga asmeninė erdvė. Tai nereiškia, kad žmogus bėga nuo kitų žmonių, kad jam yra grėsmė tapti asocialiu ir jis nebemokės bendrauti su kitais. Asmeninė erdvė skirta ir tam, kad galėtume užsiimti savo hobiu, kad galėtume ramiai pailsėti, pabūti su savo mintimis ir susiplanuoti rytojų. Kai dieną pradedi aiškiai žinodamas jai užsibrėžtus tikslus, atrodo, kad ne tik asmeninio buto vidaus durys atviros, bet ir visos kitos. Kai padarome tai, ką užsibrėžiame, jaučiame, kad diena buvo produktyvi. Tai galioja ne vien  darbo dieną planuojantis, bet ir laisvą laiką. Tik planuojantis savo dienotvarkę galime būti labiau tikri, kad nepamiršime nieko svarbaus.

Galbūt nustebsite, bet vidaus durys gali nemažai pasakyti ir apie žmogaus emocinę būseną. Tiesiogine prasme durys, aišku, nekalba, bet norime pasakyti tai, kad savo artimuosius mes puikiai pažįstame. Jei sesuo ar brolis mindžikuoja pirmyn atgal ir vis varsto duris nerasdami sau vietos, tai visiškai akivaizdus ženklas, kad jie dėl kažko nervinasi, nerimauja ar nekantrauja. Tai priklauso nuo to, ar jie kažko laukia ar atvirkščiai, visiškai kažko nenori, bet žino, kad tai tuoj įvyks. Kitas dalykas yra, kai vidaus durys yra smarkiai trankomos. Niekam nekils abejonių, kad asmuo yra piktas, jei namuose nėra skersvėjo mėginant atsivėsinti vasarą. Kaip matote, vidaus durys turi atkentėti žmogaus emocinę būseną, todėl svarbu, kad vidaus durys būtų patvarios. Faneruotos vidaus durys yra tikrai tvirtos, kiekvienas, kas jas nusiperka, naudoja duri ištisus metus. Vadinasi, gamintojui nėra jokios baimės savo produktui suteikti garantiją, o pirkėjui nėra baimės to produkto pirkti, nes žino, kad produktas patikimas. Kaip sužinoti, ar tikrai patikimumas nėra tik graži reklama su tuščiais pažadais? Tiems, kas bijo pirkti internetu, patariame, kad užeitų į realią parduotuvę, o ne internetinę. Tada, kai vidaus durys jam bus tiesiai prieš akis, dvejonių tikrai bus mažiau, nes galės iš arti apžiūrėti. Jei klausimų dėl kokybės vis dar lieka, tam yra konsultantai ir vadybininkai. Klauskite jų kuo vienos vidaus durys yra geresnės nei kitos vidaus durys. Pažiūrėkite, ką ir kaip jis atsakys. Jei į klausimus atsakinėja tvirtai, tai ir durys greičiausiai yra tvirtos, jei atsakymas nerišlus, neišsamus, be faktų, tai reiškia, kad darbuotojas pats nepažįsta to produkto, kurį pardavinėja. Tai yra ženklas, kad vidaus durys galimai nekokybiško arba įmonė nepatikima. Tokioje situacijoje geriau pasiieškoti kito prekybininko, kuris neturės problemų atsakyti į klausimus apie jums patinkančias duris. Lietuvoje durų gamintojų ne vienas ir ne du, todėl alternatyvą tikrai rasite. Svarbu, kad perkamos vidaus durys jus tenkintų visais atžvilgiais. Nepamirškite, kad vartotojas yra tas asmuo, kuris turi saugotis nuo manipuliavimo, nes dalis prekybininkų moka „kabinti makaronus“.

Vidaus durys ir viskas, kas susiję su jomis, yra susiję ir su žmogumi, nes būtent žmogus jas varstys ir vaikščios iš vienos patalpos į kitą.. Kiekvienas peržengtas durų slenkstis yra aplinkos pakeitimas, nes kambariuose interjeras skiriasi, tačiau reikia gyventojui užsitikrinti ir tai, kad pačios vidaus durys tenkintų jo estetinį poreikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *