Vidaus durys – kambario dekoro dalis

vidaus durysNamų interjerui yra daug svarbių detalių, kurios kuria bendrą namų patalpos įvaizdį. Nuo to, kokius baldus, aksesuarus, augalus ir netgi duris pasirinksite, priklausys namų jaukumas. Nieko baimintis neverta, tiesiog derinkite skirtingas tekstūras, spalvas ir raštus.

Vidaus duris derinkite su sienų ir baldų apmušalų spalvomis. Galimi keli variantai kaip tai galima padaryti. Paprasčiausias būdas toks, kad jei sienos šviesios, tai baldai ir vidaus durys taip pat šviesios. Šis variantas geriausiai tinka tada, jei kambariai nėra dideli, nes šviesios spalvos vizualiai didina erdvės pojūtį namuose. Kitas variantas kambariuose kurti kontrastingas spalvas. Drąsiai galima rinktis ryškius baldus, gyvesnių raštų tapetus ir duris, kurios per daug nekristų į akis tarsi įsiliedamos į kambario stilių. Vis dėlto, su šiuo antru variantu negalima persistengti, nes spalvų perkrova gali apsunkinti ir patį kambarį. Tegu kambario durys būna su stikliniais elementais ir tai gražiai atrodys šalia svetainės sekcijos, kuri taip pat turi stiklų durelėse, arba derinkite prie kavos staliuko. Jei staliukas medinis, rinkitės duris be stiklo elementų. Galiausiai populiariausias variantas yra kambariui rinktis ramias pastelines spalvas, kurios Jūsų nevargins. Šviesios vidaus durys, lengvi atspalviai ant sienų ir modernūs baldai – visa tai jaukumo židinys Jūsų namuose. Įrenkite kambarį žaismingai ir gyventi jame bus malonu.

Gyvenant su daugiau žmonių patartina didesnį dėmesį skirti vidaus durims, nes garso izoliacija yra tas faktorius, kuris leis Jums turėti namuose privatumo ir daugiau ramybės, ypač, jei auginate vaikus. Nieko nėra geriau už gerą poilsį po darbo. Be to, duris varstyti tenka daugybę kartų per dieną, nes nuolat pamirštame iš kito kambario tai šį, tai tą ir lakstome išsiblaškę. Taigi, atkreipkite dėmesį ir tai, kad vidaus durys būtų apsaugotos nuo trankymosi, kuris pažadina mažamečius ar šiaip dirgina jautresnę ausį. Jei reikia keisti duris vonios kambaryje, svarbu, kad jos būtų atsparios drėgmei. Dažniausiai jos būna lakuojamos arba dažomos drėgmei atspariais dažais. Faneruotos durys turi įvairių raštų, tinkančių bet kuriam kambariui, todėl rasite tinkamas pavartę prekių katalogą ir jos atkeliaus tiesiai pas Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *