Top 13 geriausių elektrinių dviračių bet kokiam važiavimui!

Kelis metus elektriniai dviračiai buvo šiek tiek įkyrūs – didelių gabaritų, nepatogių, brangių mašinų, kurių naudingumas (ir baterijos veikimo laikas) buvo riboti. Tačiau tai pasikeitė per pastaruosius kelerius metus. Keičiantis ar trumpėjant kelionėms į darbą ir atgal, o miestuose apgyvendinus žmones lauke bendraujantiems žmonėms, pasikeitė ir žmonių judėjimo būdas.

el. dviratis

Elektriniai dviračiai dabar yra lengvesni, patrauklesni ir galingesni nei bet kada. Jums nereikia būti fiziškai pasirengusiam važiuoti vienu metu. Tai gali priversti Jus išeiti į lauką, sumažina iškastinį kurą, sumažina spūstis ir yra smagu pasivažinėti po miesta. Per pastaruosius kelerius metus mes išbandėme beveik visas egzistuojančias ebike rūšis – nuo geriausių sunkiųjų krovininių dviračių iki aukščiausios klasės kalnų dviračių. Nesvarbu, ar dirbate aplink savo apylinkes, ar pirkote medienos drožles iš techninės įrangos parduotuvės, ar bandote nukirsti keletą mylių nuo važiavimo, kad apsilankytumėte socialiai nutolusiame, mes turime jums geriausią „ebike“.

Per pastaruosius metus daugeliui dviračių gamintojų kilo problemų dėl tiekimo, todėl atsargos gali svyruoti. Taip pat galite pastebėti, kad kyla dviračių kainos. Daugybė veiksnių, įskaitant pandemiją, apsunkino pasaulinę tiekimo grandinę, o visai ebike importo 25 proc. tarifo išimtys neseniai baigėsi. Mes padarėme viską, kad įtrauktume pigesnes parinktis. Mes ir mano kolegos „Elektiniaidvirašiai“ rašytojai toliau bandysime ir važiuosime dviračiais, todėl jei dabar nematote patikusio, patikrinkite vėliau. Kai gausite, patikrinkite mūsų mėgstamus dviračių aksesuarus, dviračių užraktus ir dviračių pakavimo nuotykius.

Miesto elektriniai dviračiai yra patys geriausi, kai kalbama apie tai, ką jie atneša ant miesto dviratininkų stalo. Jie, ypač geri, suteikia nepakartojamą komfortą ir patogumą kasdieniam važinėjančiam ir laisvalaikio vairuotojui.

Iš tiesų, elektriniai dviračiai miestams yra mažiau susiję su galia ir atsparumu, o daugiau – su praktiškumu ir pakankamumu. Trumpai tariant, jie sukurti atsižvelgiant į miesto kraštovaizdį. Šis faktas iš esmės užtikrina, kad jie turėtų būti jūsų pirmas pasirinkimas, kai nuspręsite įsigyti e-dviratį, kuriuo planuojate reguliariai važiuoti mieste, kuriame gyvenate. Štai kodėl jie puikiai tinka miestams, kuriuose yra gerai suprojektuotos ir prižiūrimos dviračių juostos.

Žinoma, ne visi miestams skirti dviračiai yra vienodi. Tiems, kurie nori gauti geriausią kainos ir kokybės santykį, jūs tikrai turite būti kruopštus, turėdami omenyje daugybę modelių, kuriuos jau galite įsigyti šiandien. Tam reikia žinoti veiksnius ir kriterijus, lemiančius bendrą miesto e-dviračio kokybę.

Aukščiausio geriausio miesto e-dviračio pasirinkimo kriterijai

Taigi, koks miesto elektrinis dviratis nusipelno aukšto pačio „geriausio“ ženklo? Tam tikrai reikia atkreipti dėmesį į komfortą didinančias savybes, komponentus, kurie palengvina valdymą ir padidina saugumą, akumuliatoriaus suteikiamą važiavimo nuotolį, garantiją, svorį ir, galiausiai, ne mažiau svarbu, kainą.

Toliau paaiškinsime, kaip kiekvienas nustato bet kurio miesto el. Dviračio vertę. Tikimės, kad jums bus pateiktas išsamus elektrinio dviračio kokybės apibendrinimas, kad galėtumėte lengvai įvertinti savo galimybes ir nesunku apsispręsti.

Miesto el. dviračiai turėtų būti patogumo įsikūnijimas, kadangi beveik visi žmonės, kurie renkasi elektrinius dviračius miestams, dažniausiai yra atsitiktiniai vairuotojai. Jei pats esate toks, tikriausiai sutiksite, kad patogumas yra jūsų pagrindinis prioritetas. Bet kas iš tikrųjų yra komfortas važiuojant miesto elektriniais dviračiais?

Tai gali skirtis tarp raitelių, tiek daug. Tačiau daugumai tai yra jausmas, kad nereikia nuvilti prakaito, kad patektumėte į tikslą.

Elektrinius dviračius galite įsigyti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *