dviračių dalys kaune

Klasikinės konstrukcijos dviračių dalys yra rėmas, vairas, sėdynė, ratai, amortizatoriai, stabdžiai ir kita. Papildomai dviratis gali turėti vieną  arba du amortizatorius, bagažinę, apšvietimą, garsinius signalus, bei specialų stovą, kuris padės atremti dviratį. Rėmas tai yra ta dviračio dalis prie, kurios yra tvirtinamos kitos dalys, pavyzdžiui ratai, pedalai, sėdynė ir vairas. Daugelio žmonių nuomone rėmas tai yra pats svarbiausias ir brangiausias dviračio komponentas. Rėmas yra sudarytas iš tokių dalių kaip vamzdžiai, kurie sudaro trikampį, priekinį ir galinį. Be to, galinis trikampis yra padvigubintas ir sudaro galinę šakutę kur yra tvirtinami galiniai ratai. Tokia forma užtikrina, kad rėmui bus suteiktas didelis kietumas esant minimaliam svoriui. Priekinis trikampis yra sudaromas su sėdėjimo trikampio, kuris sujungia sėdynę ir karietą, apatinį vamzdį pagalba. Galinis trikampis yra sudaromas kelių trikampių porų pagalba, kurie eina nuo sėdynės vamzdžio ir nuo galinio rato. Egzistuoja ir tokie rėmai, kurie neturi viršutinio vamzdžio. Tokie rėmai yra vadinami moteriškais. Jis yra sunkesnis, nei analogiškas vyriškas.Tačiau ant moteriško rėmo yra paprasčiau atsisėsti ir nuo jo nulipti. Praeityje moterišką rėmą turintys dviračiai buvo naudojami moterų, tačiau dabar jie yra populiarūs tarp abiejų lyčių. Rėmo patogumas ir važiavimo savybės priklauso nuo medžiagos minkštumo. Minkšti rėmai geriau sugeria vibraciją ir turi geresnį priputimą važiuojant nelygiais paviršiais. Kieti rėmai leidžia perduoti energiją nuo pedalų link ratų su mažais praradimais.

            Yra tokios dviračių dalys kaip amortizatoriai. Labai svarbu, kad esant dideliems krūviams oras labai stipriai nesusispaustu. Amortizatoriai tai yra tokios dalys, kurios nugesina smūgius ir kliūtis kelyje, kai yra važiuojama nelygia kelio danga. Atitinkamai yra pašalinamas smūgis, kuris atitenka dviračio rėmui. Be to, amortizatorius pagerina sukibimą su keliu. Yra tokie dviračiai, kurie turi pritvirtintas net kelias amortizatorių rūšis. Patys paprasčiausi ir pigiausi yra spyruokliniai amortizatoriai. Kadangi amortizatoriaus spyruoklės  su laiku praranda savo elastingumą atitinkamai jų tarnavimo laikas nėra labai ilgas. Norint pagerinti minkštumą amortizatoriaus spyruoklėse yra montuojami tokie elementai, kurie pašalina rezonansinius svyravimus. Kai yra naudojamos specialios polimerinės medžiagos yra išsprendžiamos visos problemos, tačiau esant žemai temperatūrai tokie amortizatoriai nustoja funkcionuoti. Kad padarytumėte teisingą pasirinkimą jums reikia žinoti kokios dviračių dalys sudaro šią transporto priemonę ir kaip visos dalys įtakos jūsų  važiavimą ir dviračio kainą. Pirmiausia, kai rinksitės dviratį pamėginkite atsakyti į klausimą koks važiavimo stilius jums yra priimtiniausias, kaip ir kur jūs ketinate važinėti. Koks važiavimo stilius jums pats priimtiniausias. Na ir žinoma jums reikia įvertinti savo finansines galimybes, prisimenant tai, kad dviračiai gali būti labai pigūs, tačiau taip pat gali kainuoti ir labai brangiai.

                Dviračių dalys šiais laikais yra parduodamos ne tik mums įprastose parduotuvėse, tačiau taip pat ir internetinėse parduotuvėse. Todėl įsigyti tai ko reikia jūsų dviračiui nėra taip jau sudėtinga. Galima įsigyti ilgo važiavimo amortizatorius ir didelis dviračio svoris neleis jo naudoti tolimesniems tikslams. Taigi jei jūsų pagrindinis tikslas yra rizika, didelis greitis tokiu atveju jums yra reikalingas būtent toks transportas.Krosiniai dviračiai tai yra atskira kalbama, kadangi jie yra lengvi ir sportiniai, jie yra skirti pačioms populiariausioms lenktynėms. Yra organizuojamos net tokios rūšies olimpinės rungtys. Su šio transporto pagalba galima lengvai įveikti kalnus, viražus, varginančias distancijas. Kai yra pasirenkami dviračiai labai svarbu įvertinti kokia yra jų techninė sudėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *