Greitai atliekamas įmonių steigimas

Įmonės steigiamas, tai yra svarbus ir nepaprastas žingsnis, kadangi yra reikalingas ne tik startinis kapitalas, tačiau ir tam tikros žinios. Kartais net yra reikalingas stimulas ir įkvėpimas. Tai yra daugelio žmonių svajonė, juk kiekvienas nori gyventi savarankiškai ir nepriklausyti nuo savo darbdavio. Todėl nebijokite ir ženkite savo svajonės link.

Ką yra būtina padaryti, kad galėtumėte turėti savo įmonę? Visų pirma reikia pasirinkti veiklą, kurią vykdys jūsų įmonė, vėliau įvertinti savo jėgas ir finansines galimybes, o tada atidaryti savo įmonę ir daug dirbti, kad jūsų verslas suklestėtu. O kadangi įmonės steigimas yra varginantis ir daug laiko užimantis procesas mes jums siūlome įmonių steigimo paslaugas. Mes steigiame įvairių teisinių formų įmones, tai yra mažąsias bendrijas, UAB, akcines bendroves, individualias įmones. Viskas priklauso nuo to ko jūs norite.

Mažoji bendrija, tai yra pakankamai nauja įmonės teisinė forma, kurią gali steigti tik fiziniai asmenys. Ją gali steigti ne daugiau kaip 10 žmonių. Jei mažąją bendriją steigia vienas fizinis asmuo, tokiu atveju mes sudarysime įmonės steigimo aktą ir įmonės nuostatus. Jei tokią įmonę steigia daugiau nei vienas asmuo tokiu atveju yra sudaroma įmonės steigimo sutartis ir parengiami nuostatai. Todėl mb steigimas priklauso nuo pasirinkto steigimo būdo.

UAB steigimas taip pat tampa vis populiaresnis, kadangi kiekvienas nori tapti nepriklausomu ir turėti savo verslą. Jei jūs pasirinksite mūsų siūlomas paslaugas tai uab bus įsteigtas žaibiškai, kadangi su mūsų pagalba viskas vyks daug paprasčiau. Pasirinkdami mūsų paslaugas jūs galėsite būti tikri, kad savo tikslą jūs pasieksite kur kas greičiau. UAB steigimas trunka tik 3 darbo dienas, todėl jūs labai greitai galėsite džiaugtis nuosavu verslu. (daugiau…)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *