Vaizdo registratorius užfiksuoja viską kelyje

Vaizdo registratorius

Vaizdo registratoriaus pasirinkimas tai yra labai sudėtingas procesas, kadangi yra pateiktas labai gausus pasirinkimas, yra parduodama daugybė modelių, kurie pasižymi įvairiomis savybėmis. Nuo jų kiekio tiesiog raibsta akys ir jei jūs ieškote konkretaus modelio tokiu atveju jūs galite tiesiog pasiklysti, o jei pasitivaizdo registratoriuskėsite konsultanto patarimais galite įsigyti ne tai ko jūs norėjote. Ta, kad jūs galėtumėte išvengti tokių situacijų jūs turite žinoti tam tikrus patarimus ir sužinosite kaip turi būti pasirenkamas vaizdo registratorius. Taigi pradėkime pasirinkti tinkamą vaizdo registratorių nuo ekrano. Kaip pataria daugelis ekspertų ekrano dydis nėra labai reikšmingas, svarbiausia, kad jūs su jo pagalba galėtumėte įrodyti savo nekaltumą, jei kelyje įvyks ginčytina situacija. Vaizdo medžiaga gali patvirtinti jūsų nekaltumą taip pat jums gali būti reikalinga wi-fi funkcija, tokiu atveju jis galės būti prijungtas nuo jūsų telefono arba planšetės prie registratoriaus. Jūs galėsite parodyti nufilmuotą vaizdo medžiagą ginčytinoje situacijoje dideliame ekrane, taip pat visą medžiagą galėsite perkelti į atmintinę.   Jums reikės 32 GB atmintinės ir ne žemesnio kaip 10 klasės greičio, tačiau jei jūsų perkamas vaizdo registratorius turi aukštą bit reitingą, tokiu atveju jums bus reikalinga labai greita atmintinė, 20 Mb per sekundę. Jei jūs norite filmuoti jūs sustabdžiusi pareigūną tokiu atveju, kai yra pasirenkami vaizdo registratoriai jūs turite pasirinkti tokį tvirtinimą, kad registratorius suktųsi, daugelis prietaisų jo neturi, tačiau prekyboje galima įsigyti papildomus tvirtinimus, kuriuos galima įsigyti padidinus jūsų prietaiso funkcionalumą.

Jei jūs planuojate nuimti prietaisą ir atlikti filmavimą lauke arba patalpoje tokiu atveju tvirtinimui turi būti naudojamas stovas su siurbtuku. Jei vaizdo registratorius bus naudojamas jūsų automobilyje ir jis ten bus naudojamas visą laiką tokiu atveju geriau naudoti dvipusę lipnią juostą ir tada jūsų kamera nenukris net jei bus labai dideli šalčiai, o jei reikės galės būti pašalinama ir nepaliks jokių pėdsakų. Spręsdami klausimą kokį vaizdo registratorių geriau pasirinkti būtinai atkreipkite dėmesį į tai koks bus prietaiso dydis. Šiais laikais kameros iš automobilių yra vagiamos labai dažnai ir tam, kad jums nereikėtų šio prietaiso nuolat nešti namo, pagalvokite apie paslėptą montavimą ir pasirinkite atitinkamą prietaisą. Tačiau vaizdo registratoriai turi ne vieną funkciją. Jums reikia įsiminti, kad vaizdo registratorius būtinai turi turėti G-daviklį arba smūgių daviklį, kaip teigia ekspertai, tai yra pakankamai ginčytina funkcija. Jei jūs važiuojate keliais, kurie yra labai duobėti tokiu atveju įrašymas visada vyks nuo tos vietos, pavyzdžiui duobės arba įdubimo pasitaikiusio jūsų kelyje. Žinoma, jei tik jums reikės visus šiuos įrašus jūs galėsite pašalinti, tačiau norėdami išvengti tokių įvykių tame punkte nustatykite minimalius reikalavimus.

Priklausomai nuo to kokius nustatymus turi vaizdo registratorius į atminties kortelę yra įrašomi tam tikros trukmės įvykiai, kurie gali trukti 5,10, 15 minučių ir kai ji yra užpildoma yra grįžtama prie pirmojo ir yra perrašomi nauji failai. Tai yra įrašymas vyksta nuolat, tarsi ratu ir jums nereikės visos informacijos šalinti rankiniu būdu. Tai yra įrašymo procesas vyksta cikliškai. Geri vaizdo registratoriai neturi jokio įtrūkimo tarp filmuotos medžiagos ir kai yra klijuojama tokia medžiaga yra gaunamas tarsi vienas filmas, kuris neturi jokių pertraukų. Blogi prietaisai gali turėti net kelių sekundžių įtrūkimus ir jei įvykis nutiks būtent tą akimirką jis nebus užfiksuotas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *