Patogių kambarių nuoma Šventojoje

Nuoma Šventojoje

Šventoji, tai  yra pakankamai nedidelis Lietuvos turistinis  miestelis, kuris yra visiškai šalia jūros. Anksčiau  tai  buvo žvejų kaimelis, bei didelis uostas. Daugelis  metų vystymosi  šį kaimelį pavertė turistų lankoma  vieta, jie  atkeliauja iš įvairių pasaulio šalių.  Šiame miestelyje tikrai yra ką pamatyti ir apie ką  sužinoti, kadangi Šventosios  istorija trunka ne vieną  amžių.  Turistams reikėtų pamatyti unikalią  ,,Žvejo dukros  skulptūrą“. Taip  pat turistams  bus labai įdomu pamatyti  šio miesto bažnyčią, kuri  buvo pastatyta senos  bažnyčios  vietoje.  Nežiūrint į tai, kad miestelis  nėra didelis, tačiau šiame miestelyje yra ne viena maža kavinė, kur bus galima tyliai pasėdėti  karštą  vasaros dieną.  Šių vietų  interjeras yra labai paprastas ir įdomus, virtuvė gali pasiūlyti ne  tik  vietinį maistą, tačiau ir kitų šalių patiekalus. Jauni žmonės  galės  apsilankyti  klube  arba baruose.  Gamtos mylėtojai galės pasivaikščioti  ekologiškais takais.  Čia jūs galėsite pamatyti nedideles iškabas  su  vietinių gyvūnų pavadinimais.  Ant tokių lentynų taip pat yra įdomios mįslės ir šarados, kurias  bus įdomu spėlioti ne tik patiems  mažiausiems kurorto lankytojams, tačiau ir suaugusiems.  Kai kurie turistai net galės pamatyti miško gyventojus.  Vaikams yra įrengtas žaidimų miestelis, kuriame yra keleliais ir supynės, įvairūs  sportui  skirti įrenginiai.  Taip pat yra pakankamai daug vietų kur gali  būti organizuojamas piknikas. Nuoma Šventojoje  ir jos  sąlygos priklausys nuo to koks šiuo metu yra sezonas. Miestelio gyventojai gali pasiūlyti išnuomoti kambarį svečių kambaryje, už kurį jums reikės mokėti ne daugiau kaip 35  eurus už naktį.  Vasarą  apartamentai Šventojoje kainuos brangiau.

Nuoma Šventojoje jums gali  suteikti galimybę išsinuomoti  būstą gražioje  vietoje, kuri jums  suteiks galimybę  maloniai pailsėti prie Baltijos  jūros, kuri turi plačius paplūdimius.  Jums yra  siūlomi patogūs ir šiuolaikiški apartamentai, kurie  idealiai tiks jūsų šeimos poilsiui. Visi apartamentai gali turėti atskirą įėjimą, pirmojo  aukšto apartamentai turi terasas, balkonus ir kita.  Taip pat gali būti  įrengta virtuvė, kuri turės visą  reikalingą  elektros techniką,  valgomojo stalas, belaidis  Wi-Fi internetas, vonios kambarys su  dušo kabina ir tualetu, lygintuvas, patalynė ir rankšluosčiai. O jei  kalbant dar tiksliau jūs turėsite viską ko reikia jūsų poilsiui.  Taip pat  Šventojoje  yra pakankamai daug sveikatinimo centrų, kurie gali padėti ženkliai pagerinti  sveikatą  ir tuo pačiu padės  atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių. Yra daugybė nuomojamų  apartamentų, kurie  yra visiškai netoli Baltijos  jūros ir paplūdimių. Dažniausiai gydymai yra  atliekami naudojant tradicinius gydymo būdus.

Nuoma Šventojoje gali pasiūlyti įvairius apartamentus, viešbučius, kotedžus, vilas ir nuomojamus kambarius, kurie  gali turėti  įvairius kambarius. Jie  gali būti priskiriami liukso klasės  kategorijai ir  ekonomiškam  būstui.  Kiekvienas  numeris turės  balkoną ir televizorių.  Kai kurie net  turi svečių kampelį arba  vaizdą, kuris  atsiveria į jūrą.  Jei jūs  norėsite galėsite užsisakyti  įvairias gydomasis procedūras,  taip pat masažą  ir vonias.  Taip pat gali būti taikomi  kiti  gydymo būdai, tokie kaip hidro terapija, psichoterapija, reflekso terapinės  procedūros. Jūs galėsite pasirinkti tai kas  jums labiausiai tiks.   Be to, kai kurie apartamentai savo teritorijoje  turi  biliardą, krepšinio  aikšteles, baseinus  ir net saunas. Kiekvienas rytas  erdviame  viešbučio valgomajame  tai yra  švediškas stalas. Svečiai gali  išgerti  kavos  arba  pavalgyti.   Gali  būti pateiktas  net specialus dietinis valgiaraštis.  Taip pat jums  bus  suteikta  nemokama parkavimo  aikštelė, dviračių nuomos paslaugos ir kitos  teigiamos paslaugos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *