Langų stiklinimas ar langų keitimas?

langai klaipedojeLango stiklas – pati pagrindinė viso lango dalis, be jį palaikančio rėmo. Rėmas tvirtai laiko visą stiklo struktūrą. Kai ateina laikas pakeisti lango stiklą, tai vadiname lango stiklinimu. Priežasčių, kodėl langus reikia stiklinti gali būti pačių įvairiausių, pradedant, sudužusio stiklo pakeitimu, baigiant siekiu turėti efektyvesnį energijos naudojimą namuose.

Langai Klaipėdoje, kaip ir visuose kituose Lietuvos miestuose, pastaruoju metu yra dažnai keičiami arba stiklinami, nes po truputį visi žmonės pradeda ieškoti, kaip sutaupyti pinigų šildymo sąskaitoms.

Kai kurie žmonės nenori, kad jų langai Klaipėdoje, ar kur kitur būtų pakeisti visi, todėl prašo, kad specialistai paliktų patį lango rėmą ir pakeistų tik stiklus. Tačiau šiuo metu ne visada yra įmanoma gauti atitinkamo dydžio stiklus (ypač, jei senieji langai yra nestandartiniai), todėl daugelis mieliau pakeičia visus langus. Nesvarbu, kokio dydžio yra langų erdvė Jūsų namuose – visada galima užsisakyti langų gamybą individualiai, pagal savo poreikius. (daugiau…)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *