Klaipėdoje ne tik jūra bet ir anglų kalbos kursai

Klaipėdoje – ne tik jūra, bet ir anglų kalbos kursai

 

Kiekvienas miestas sukelia tam tikrų asociacijų. Laikinoji sostinė – Kaunas, elektrinė – Ignalina ir pan. O štai Klaipėda – vasaros kryptis. Tačiau uostamiestis intriguoja ne tik dėl laisvalaikio. Žmones taip pat domina anglų kalbos kursai Klaipėdoje „Kolibrio metodas“ ir todėl šiame straipsnyje verta apžvelgti, kas tai per reiškinys.

Aktualumas

Kodėl anglų kalba šiandieniniame pasaulyje yra svarbi, ilgai aiškinti nereikia. Štai keletas priežasčių:

mokant anglų kalbą lengviau gauti darbo vietą;

mokant anglų kalbą jaučiamasi užtikrinčiau (ir darbe, ir ne tik);

mokant anglų kalbą galima sklandžiau keliauti;

mokant anglų kalbą nesusimėtoma, jei ko nors paklausia į Lietuvą atvykęs kitatautis.

O kodėl būtent anglų kalba? Vien Didžiojoje Britanijoje ja kalba 64 mln. žmonių. O apskritai ja susišnekėtų keli šimtai milijonų žmonių. Skaičiai įspūdingi. Todėl tokių žodžių kaip „hello“ ar „my name is…“ aktualumas didžiulis. Nuvykus į kitą šalį dažniausiai tikimasi susikalbėti būtent angliškai. Taip pat mãno ir Lietuvos kryptimi patraukę užsienio piliečiai.

Tūkstančiai žodžių, šimtai taisyklių…

Kuo anglų kalbos kursai Klaipėdoje „Kolibrio metodas“ išskirtiniai, kad yra verti mūsų ir jūsų dėmesio? Situaciją galima iliustruoti pasitelkiant tradicinio mokymosi pavyzdį. Įprastas anglų kalbos mokymas remiasi… Taip, tomis pačiomis įgrisusiomis gramatikos taisyklėmis, tuo pačiu bandymu įsiminti daugybę žodžių.

Anglų kalba mokyklose, universitetuose paprastai laikoma būtinu dalyku. Ir tai suprantama – jos aktualumą iliustruoja kelios eilutės aukščiau. Tačiau kodėl baigus mokyklą ir netgi universitetą kartais atrodo, jog toji užsienio kalba vis dar pasiliko paslapties šydą? Prie vadovėlių praleista ne viena valanda, įdėta nemažai pastangų. Bet jei kurį laiką angliškai neskaitoma, nerašoma ar nešnekama, kai kurie dalykai kiek primirštami. Ir jeigu nusprendžiama per atostogas vykti į užsienį, suprantama, kad reikėtų atgaivinti kažkada įgytus įgūdžius.

Hm, sakote, vėl bandyti atgaminti, kuo vienas laikas skiriasi nuo kito? Ir tai tik pradžia? Gal tuomet net neverta vykti atostogų? Gal palikti užsienio kalbą ramybėje ir apsiriboti Lietuva? Verčiau nuošaly palikti tokias depresyvias mintis, o ne atostogas. Nes yra ir kitokių anglų kalbos mokymosi galimybių. Tokių, kurios atveria kelius į pasaulį tiek atostogaujant, tiek dirbant.

Nauji horizontai

Naujas miestas, nauji kolegos, nauja knyga ar tiesiog kambario susitvarkymas tarsi atveria naujus horizontus. Optimizmas, įkvėpimas tuomet gretinasi ir skatina šypsotis. Tokio apibūdinimo vertas ir anglų kalbos mokymas. Daugeliui žmonių kaip modernių moderniausia naujovė atrodo anglų kalbos kursai Klaipėdoje „Kolibrio metodas“ ne tik dėl pavadinimo, bet ir dėl kitų svarbių dalykų.

Turbūt svarbiausias punktas yra pats metodo principas. Verta paminėti tai, kas yra lyg metodo pamatai. Kalba rutuliojasi apie neilgą mokymosi trukmę, nenuobodų, bet efektyvų mokymosi procesą. Visa tai leidžia priartėti prie tikslo itin sklandžiai.

Kiek kartų yra buvę, jog neišmoktos taisyklės privertė susigūžti į kampą? Kiek kartų praleista gera proga vien dėl nepasitikėjimo savo anglų kalbos įgūdžiais? O štai „Kolibrio metodo“ pristatyme akcentuojama, kad dėl unikalios sistemos žodžiai įsimenami visam laikui. Be to, pakanka vos 7 dienų. Ir dar viena gera žinia – „Kolibrio metodas“ orientuotas į visus. T. y. sistema tinka ir tiems, kurie ilgus metus mokosi anglų kalbos, ir tiems, kurie į šią sritį žvelgia kaip naujokai.

Mokymasis Klaipėdoje

Kad anglų kalba „Kolibrio metodu“ išmokstama greitai, nepaprastai džiugina. Įdomu ir tai, jog kursai organizuojami Klaipėdoje. Mieste, kuris siejamas su vasara, atostogomis. Tai dar labiau įrodo metodo lengvumą ir perkeltine, ir tiesiogine prasme. Kaip lengvas paukštelis išvysto neįtikėtiną greitį, taip ir anglų kalbos mokymosi procesas neprivalo būti sunkus ir lėtas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *