Baldų dekoravimas namuose

baldu-dekoravimasBaldų gamyba apima idėjos suformavimą, praktinį įgyvendinimą ir pateikimą klientui. Plati pasiūla rinkoje užtikrina, kad kiekvienas žmogus atras tai, kas jam tinka labiausiai. Tiesa, ne visada finansai leidžia keisti baldus, kai to užsinorima. Variantas – baldų rekonstrukcija, kurią atlikti gali kiekvienas mūsų paprasčiausiomis priemonėmis. Žinoma, reikia turėti meninę gyslelę, kad rekonstrukcija būtų atlikta taip, kad nauda matytųsi. Pateikiame kelis paprastus baldų atrestauravimo būdus, kurie padės net ir labai senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.

Žinoma, prikelti pavyks tik tokiu atveju, jeigu restauruosite kokybiškus baldus. Baldų gamyba skiriasi savo kokybe, tad ieškant atsižvelkite į kompanijos kompetenciją siūlant produkciją.

Tapyba guašu arba akriliniais dažais

Baldų gamyba labai dažnai būna realizuojama iš medienos, taigi pasitelkus būtent šią medžiagą galima dekoruoti baldus pagal poreikius. Įsigykite guašo arba akrilinių dažų, kurie kainuoja tikrai pigiai. Jeigu manote, kad „iš akies“ nepavyks sukurti šedevro, tokiu atveju siūlome pasigaminti trafaretus, kuriais naudojantis papuošite baldus. Taip labai puikiai iš naujo gyvenimui galite prikelti senus medinius baldus. Tiesa, jeigu manote, kad jūsų meninė gyslelė baldų tapybai yra per menka, tokiu atveju rekomenduojame pasisamdyti profesionalus. Dailininko paslaugos kainuos kur kas pigiau nei kad nauji baldai. Plius, turėsite kai ką labai autentiško.

Dekupažo technika – geriausias pasirinkimas

Jeigu manote, kad guašas arba akrilas jums per didelis iššūkis, tokiu atveju siūlome įvertinti dekupažo teikiamus privalumus. Ši technika daugeliui yra pažįstama, kadangi ja galima atnaujinti senus baldus labai greitai, pigiai ir tam nereikia kokių nors specifinių gebėjimų. Tiesa, kol vieni investuoja į dekupažo priemones, kiti tuo tarpu nes ir čia sugeba sutaupyti. Paprasčiausiai nusipirkite servetėlių su norimais paveiksliukais ir lipalo, kurį sumaišius su vandeniu gausime puikius klijus. Efektas – lygiai toks pat, o sutaupyti pinigų tikrai pavyks nemažai.

Sendinkite baldą

Baldų gamyba apima tiek naujoviškus, tiek labiau sendintus baldus, tad kiekvienas žmogus turi galimybę pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka. Jeigu senas medinis baldas atrodo nebekaip, tokiu atveju galite suskurti kiek kitokį baldą paprasčiausiai pasinaudodami sendinimo technika. Su tam tikrais šiurkščiais paviršiais galima nutrinti medieną ir sukurti tam tikrą specialiai sendinto medžio įspūdį. Žinoma, reikia apgalvoti taktiką, kad trynimo nebūtų per daug, tačiau tai tikrai labai geras būdas naujam gyvenimui prikelti senus baldus.

Kaip pasirinkti baldų gamintojus?

Visgi, baldus dekoruoti pavyks tik tokiu atveju jeigu pasirinktas baldas bus aukštos kokybės. Kitu atveju paprasčiausiai jo dekoravimas gali būti visai nenaudingas. Svarbu pasirinkti kompaniją, kurios teikiama produkcija patenkintų jūsų poreikius. O ieškoti jų siūlome pagal šiuos kriterijus:

  1. Pasižiūrėkite, koks stilius dominuoja jų balduose. Taip nesunkiai įvertinsite galimybes ir pasirinksite tai, kas jums tinka labiausiai.
  2. Žinoma, siūlome atkreipti dėmesį ir į tai, iš kokios medžiagos baldai yra gaminami. Medinių baldų gamyba – puikus pasirinkimas.
  3. Galiausiai, kokios baldų kainos. Nesunkiai pavyks atrasti jums tinkamą variantą.

Atsinaujinti senus baldus nebus sunku, jeigu turėsite bent kiek fantazijos.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *