Keleivių vežimas į angliją mikroautobusais

Keleivių vežimas  į AnglijąKadangi  Lietuvoje  emigracijos  skaičiai vis dar nesumažėja atitinkamai yra populiarios tokios  paslaugos kaip  keleivių vežimas  į Angliją, kuriose keleiviai  vežami patogiais  mikroautobusais. Tačiau kodėl  lietuviai  yra viena  iš labiausiai emigruojančių tautų? Šis klausimas  yra labai svarbus ir jį reikia  analizuoti.  Labai dažnai tokie  emigruojantys žmonės  nesulaukia  supratimo ir juos  kiti jų tautiečiai  žiūri smerkiančiai.   Tačiau  iš tiesų taip nėra, kadangi  emigracija  vyksta  ne  be  reikalo, tai įtakoja  tam tikros priežastys.  Iš tiesų   svarbiausia  priežastis  yra ta, kad  gyventojams Lietuvoje trūksta saugumo. Žmogus  nesijaučia saugus ne tik  ekonomiškai, tačiau taip pat  ir socialine  prasme.  Tai sukelia  labai didelę įtampą.  Kita ne ką mažiau svarbi priežastis, kuri  daro įtaką emigracijos  augimui tai, kad  mūsų  šalies  valdžia  nekreipia  dėmesio į  šalies  gyventojus, žmonės  jaučiasi  nereikalingi. O jei jie nerūpi savo valstybės  valdžiai, į galvą  šauna mintis, kad geriau iškeliauti į Angliją, kurioje galbūt  jausitės saugiau. Juk  tokioje šalyje kaip Anglija, kuri yra labai didelė įstatymai nėra nepriimami  per vieną naktį ar dieną.  Dažniausiai tai užtrunka ištisus dešimtmečius ir žmonės  spėja  su  tuo apsiprasti, priešingai  nei Lietuvoje, kai žmonės  patiria šoką.   Ir svarbiausia  priežastis kodėl žmonės  emigruoja tai yra didesni  atlyginimai, geresnės  finansinės galimybės, kadangi Anglijoje galima  užsidirbti tikrai  daugiau pinigų nei  dirbant Lietuvoje.

Kitas svarbus faktorius  dėl ko  vyksta  keleivių  vežimas į Angliją tai, kad  šalyje  nedidėja  atlyginimai, todėl  jau yra jaučiamas darbuotojų trūkumas, kadangi daugelis reikalingiausių specialistų jau senai yra emigravę tam, kad susikurtų sau tinkamas  ir orias  gyvenimo sąlygas.  Tačiau juk iš tiesų žmogus negali  būti gyvas tik oru, niekuo nesimaitindamas, taip pat reikia  sumokėti  už  komunalines paslaugas.  O ką jau kalbėti  apie laisvalaikį? Jį tiesiog reikėtų  pamiršti.  Žinoma, to nenori  niekas, kadangi visi nori gyventi  kaip  galima  geriau ir patogiau, nori  skirti  laiko ir sau. O tam atitinkamai yra reikalingi pinigai, kuriuos  užsidirbti Lietuvoje  net ir dirbant keliuose darbuose  yra pratiškai neįmanoma. Taigi  viena iš geriausių išeičių yra  būtent emigracija iš Lietuvos.  Kartais  tai tampa  pati geriausia išeitis.  Be to,  yra jaučiama  labai didelė socialinė nelygybė, kai  mokytojas arba  specialistas uždirba vos ne tiek pat, o dažnai ir mažiau nei plataus profilio statybininkas.  Praktiškai kiekvienam dirbančiam žmogui teko  patirti nepagarbą  iš darbdavio. Tai labai slegia, tačiau  atvykus į užsienio šalį yra jaučiamas geresnis santykis ir mandagumas, nors juk tu esi  tik paprastas  emigrantas.

Taigi  keleivių vežimas į  Angliją  yra  populiarus, kadangi  Lietuvoje žmonėms  jaučia nemalonų darbdavių santykis  su jais. Juk kiekvienas  žmogus  nori jaustis pilnaverčiu žmogumi. Tai yra svarbiausia.  Tačiau  kita priežastis dėl  ko žmonės emigruoja  į Angliją gali būti ne tik darbas, tačiau ir mokslai, kadangi šioje šalyje  yra vieni geriausių  ir seniausių universitetų tokie kaip Oksfordas ir  Kembridžas. Kai jaunuolis pasirenka tokią mokymo įstaigą jis atitinkamai pasirenka geriausią mokslų kokybę ir  visoje   Europoje  pripažįstamą  aukštojo mokslo  diplomą.  Žinoma, tai gali sukelti tokias problemas, kad  jaunuolis baigs savo mokslus, susiras  darbą ir pasiliks  gyventi Anglijoje  visam laikui. Tai daro  neigiamą įtaką  visai  Lietuvos  demografinei  padėčiai ir  darbo rinkai.  Visi puikiai  suprantame, kad  sustabdyti emigraciją  yra labai  sudėtinga, kadangi  yra visiškai atviros  valstybės  sienos  ir kiekvienas turi teisę pasirinkti  kur jam reikia keliauti.  Tai yra svarbiausias laisvės privalumas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *