Patikimas lauko palangių montavimas

Lauko palangių montavimas

Lauko palangių montavimas tai įprastai yra baigiamasis  langų montavimo darbas ir dažniausiai šį darbą  atlieka profesionalai.  Tačiau palangių  montavimas tai  nėra  labai  sudėtingas darbas palyginus  su paties lango montavimu ir jis net gali būti  atliekamas savarankiškai, neturint jokių  specialių reikalingų žinių. Lauko palangės turi būti  tvirtos ir  atsparios įvairiems aplinkos  veiksniams  ir  krūviui. Palangė  turi būti  atspari korozijai ir turi  gerai plautis.  Taigi atliekant darbus bus reikalingi įvairūs įrankiai  cirkuliuojantis pjūklas, gulsčiukas, putų montavimo  šautuvas ir žinoma pačios putos. Pradžioje  be jokių  abejonių yra  atliekami matavimo darbai. Visi darbai, kad ir kokio pobūdžio jie  būtų  prasideda nuo  kruopščiai  atliekamo matavimo.  Jums reikia nuspręsti kokio pločio bus jūsų palangė, tai priklauso nuo atraminių sienų storio ir nuo to  kaip jos išsikiš  už pagrindinių sienų, jis neturi  būti didesnis nei 10-15 cm, kadangi priešingu  atveju jis tiesiog  trukdys. Prie  bendro palangės  pločio turėtų  būti pridedami keli  centimetrai, kadangi ši  dalis bus po langu.  Prie palangės ilgio yra pridedami  5 centimetrai iš kiekvienos pusės. Ši dalis turės  paslėpti tam tikrus  trūkumus.  Jei jūs jau viską  apskaičiavote ir patikrinote visus  skaičiavimo darbus, tokiu  atveju galima pašalinti  nereikalingas palangės dalis, kurias jūs  jau turėjote  įsigyti.  Žinoma, reikia įsigyti tada, kai jūs jau žinote dydžius ir žinote ko reikia jūsų ūkiui.  Atpjauti nereikalingą  palangės dalį gali  pjūkliukas  arba pjaustytuvas, kuris  pjauna metalą.  Prieš tai, kai bus  atliekamas lauko palangių montavimas išvalykite vietas, kurios yra prie lango ir sumontuokite tam tikras tarpines.  Kam visą tai  daroma? Palangė turi turėti  tam tikrą  palinkimą į vidinę pusę, nuo lango, kad ant jo nesikauptu drėgmė, priešingai nutekėtu.

Tam, kad būtų  sukurtas reikiamas palangės palinkimas, turi būti  sumontuojamos tam tikros tarpinės.  Vėliau  su gulsčiuko pagalba, kad  konstrukcija nebūtų kreiva ir būtų  sukurtas tinkamas palinkimas turi būti  sureguliuojamos tarpinės.   Palinkimas  turi  būti 1 cm, didesnis nėra  rekomenduojamas.  Be to, galima įsigyti net specialias reguliuojančias tarpines, tačiau jei jūs  jų neturite palinkimas gali  būti reguliuojamas ir kitais  būdais. Vėliau  viskas užpildoma  montavimui  skirtomis putomis. Jums  nereikės jaudintis  dėl tvirtumo.  Taip  sureguliuotas palinkimas išlygina  palangės palinkimo kampą, įstato  jų galus į  tarpus, kad jie būtų  tinkamoje  padėtyje ir tada  yra atliekamas užpildymas putomis. Geriau naudoti tokias putas, kurios yra profesionalios  ir neišsiplės.  Todėl jums  užteks ant palangės  padėti 10-15 kg  svorį.  Visos  ertmės turi būti  užpildomos labai kruopščiai, nuo to priklauso montavimo  tvirtumas, tuo   lauko palangių montavimas yra praktiškai baigtas. Jums tik reikės  palaukti, kol  viskas  bus pilnai  sutvirtėję

Visi kas  nežino kas yra lauko palangių  montavimas, tačiau nori tai padaryti savarankiškai norėdami  išvengti didelių montavimo klaidų turėtų kreiptis specialistus, kurie viską  atliks patikimai.  Palangės  turi  atitikti visus tvirtumui keliamus reikalavimus.  Palangių  montavimas reikalauja turėti tam tikras žinias, patirtį ir meistriškumą.  Palangių montavimas turi  būti atliekamas tą  akimirką, kai yra montuojami langai.  Tai yra patogu ir ekonomiška, kadangi  bus  sunaudojama mažiau medžiagų. Egzistuoja keli būdai kaip gali  būti  atliekamas  montavimas, jos gali būti montuojamos  ant klijų, taip pat gali būti montuojamos ant putų, tai yra  pats populiariausias  variantas.  Na ir žinoma  montavimas gali  būti  atliekamas  su specialių varžtų pagalba. Nesvarbu koks montavimas bus atliekamas, tačiau jis  bus kokybiškas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *