Vartoti papildus ar susilaikyti?

papildai-sportui

 

Dažnai akcentuojama, kad norint pasiekti efektyvesnių sporto rezultatų – reikia vartoti papildus. Šiuo metu siūlomas labai platus papildų pasirinkimas stengiasi patenkinti kiekvieno žmogaus poreikius. Visgi, kol vieni džiaugiasi papildais ir akivaizdžiai matomais rezultatais, tuo tarpu kiti tikina, kad papildai nėra naudingi žmogui ir geriau jų vengti. Kas teisus ir ar tikrai papildai gali būti kenksmingi? Maisto papildai sportui Vilniuje, jeigu yra teisingai vartojami, atneš tik naudą.

Maisto papildai ir dopingas

Pirmiausia reikia suprasti, kad maisto papildai savyje neturi jokių testeronų ir kitų medžiagų, kurios gal kenkti žmogui arba kitaip išbalansuoti jo organizmą. Tai mitas, kadangi labai daug žmonių dopingą maišo su papildais. Natūralu, kad sportininkai jau pavargo aiškinti, kad jie nevartoja narkotikų, o maisto papildai sportui Vilniuje skirti paprasčiausiai patobulinti jų kūno linijas.

Kokybiškas ir tikslus vartojimas

Taip pat būtina pirkti tik tuos papildus, kurie yra žinomi ir kuriais prekiauja tik žinomi gamintojai. Paprasčiausiai, niekas negali būti apsaugotas nuo prasto kokybės. Taigi, jau geriau sumokėti keliais eurais daugiau, tačiau būti tikram, kad gausite tikrai tai ko reikia. Juolab, skirtingi papildai turi ir skirtingą poveikį. Vien todėl pirmam pirkimui rekomenduojame pasitarti su treneriais. Jie kiekvienu individualiu atveju pataria – kas labiausiai tinka ir kas labiausiai rekomenduojama.

Maisto papildų funkcijos

Skirtingi maisto papildai atlieka ir skirtingas funkcijas. Svarbiausia pasirinkti tokius, kurie patenkina Jūsų poreikius. Pavyzdžiui, dažniausiai vartojami baltyminiai maisto papildai, kurie padeda auginti masę. Paprasčiausiai sportuojantiems žmonėms kiekvieną dieną reikia suvartoti labai didelį kiekį baltyminio maisto. Kaip žinia – jis yra medžiaga padedanti auginti raumenukus. Suvartoti reikalingą maisto (dažniausiai varškės ir kiaušinių kiekį) per parą yra sunkiai įmanoma. Tokiu atveju ir gelbsti papildai. Tuo pačiu jie suteikia kur kas daigiau jėgų, taigi žmogus labiau stengiasi įgyvendinti tam tikrus kriterijus.

Jeigu norite gražaus ir sveiko kūno – vartokite papildus. Svarbiausia pasitarti su specialistais, kad būtų pasirinkti tie, kurie Jums tikrai tinka. https://torgi.gov.ru/forum/user/profile/299834.page

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *