Apie pasiruošimą vestuvėms

Visų pirma, labai sveikiname visus susižadėjusius žmones. Suprantame, kad po sužadėtuvių visada ateina didelių planų metas, nes reikia suplanuoti didžiausią šventę savo gyvenime. Pagalvokite, kiek daug smulkmenų reikės apgalvoti: suknelė, svečių sąrašas, sodybos nuoma vestuvėms, maistas, transportas, fotografas ir t.t.. Šis sąrašas kartais gali tęstis net ir iki amžinybės, todėl reikės šiek tiek laiko ir daug vestuvine floristikakantrybės, kol susidėliosite visus savo prioritetus. Juk ne visiems yra reikalinga sodybos nuoma vestuvėms, kiti – tiesiog papietauja restorane. Vieni nesisamdo fotografų, o fotografuojasi patys. Svariausia yra konkrečiai pasiskaičiuoti visą savo vestuvių biudžetą ir tada galvoti, kuria sąskaita taupyti, o galbūt taupyti visai ir nereiks? Mes suprantame, kad visos poros yra tikrai labai skirtingos, todėl bendro vestuvių plano tikrai nėra. Tačiau, Jūs galite pasinaudoti vienu kitu patarimu, tiesiog kaip gairėmis.

Pirmiausia praneškite šią džiugią žinią, jog tuokiatės savo tėvams ir kitiems patiems artimiausiems žmonėms. Tėvams, ar seneliams tokias žinias reikėtų pranešti asmeniškai iš pagarbos. Vėliau susėskite su sužadėtiniu ir aptarkite savo svečių sąrašą. Tai vienas svarbiausių žingsnių, kadangi nuo svečių skaičiaus labai daug kas priklauso. Kuo daugiau žmonių bus vestuvėse – tuo brangiau viskas kainuos, tačiau ir dovanų gausite daugiau ir šiaip bus linksmiau. Stenkitės nesusiginčyti su savo sužadėtiniu dėl svečių sąrašo. Atminkite, kad gali būti ir taip, jog kažkurie svečiai negalės sudalyvauti Jūsų vestuvėse. Viską apsprendus paruoškite gražius pakvietimus į vestuves. Tikriausiai daugeliui bus tikra staigmena, jog Jūs tuokiatės.

Susėskite kartu su savo sužadėtiniu ir tiesiog pasinerkite į svajones. Pasikalbėkite atvirai, kaip kiekvienas iš Jūsų įsivaizduojate savo svajonių vestuves? Jeigu Jūsų vestuvinis biudžetas nėra labai jau didelis, pasistenkite savo vestuves paversti bent jau kuo panašesnes į savo svajonių. Pagalvokite, kokio stiliaus, ar tematikos norėtumėte savo vestuvių? O galbūt Jūs norite visiškai tradicinės šventės su visais savo tautos papročiais? Svarbiausia tik, kad Jūsų ir sužadėtinio poreikiai ir viltys sutaptų, o jei nelabai – kad bent jau pavyktų rasti kokius nors kompromisus. Greičiausiai viskas pavyks, kadangi vyrai neretai perleidžia vestuvių planus savo sužadėtinėms. Taip pat nuspręskite, kur norite surengti savo vestuves. Galbūt dorint mintis įsakus duoti paplūdimyje? O galbūt norite juos duoti bažnyčioje ir tada vykti papramogauti į sodybą? Pasirinkimo variantų tikrai netrūksta, tad galite nesijaudinti, jei iš karto Jums ir nepavyksta kažko konkretaus nuspręsti. Juk idėjos kartais gimsta pačiu netikėčiausiu laiku.

Galbūt dar ir ne laikas nustatyti tikslią vestuvių datą, tačiau bent jau apsispręskite, kuriuo metu sezonu ir kurį mėnesį norėtumėte tuoktis? Tada galėsite žinoti, kiek laiko Jums dar liko visiems pasiruošimams. Tačiau ilgai nelaukite ir neužilgo jau neškite pareiškimus į civilinės metrikacijos skyrių, kadangi, jei tuoksitės, pavyzdžiui, vasarą – vietų gali greitai sumažėti. Juk paprastai santuokos yra rengiamos tik savaitgaliais, o kiek gi jų vasarą mes teturime.

Visada kalbėkitės konkrečiai apie pinigus ir po truputį planuokitės savo povestuvinę kelionę. Geriau bus, jei povestuvinei kelionei bilietus, ar kelialapius įsigysite iš anksto, kadangi taip galima sutaupyti nemažai pinigų.

Visas savo mintis, o vėliau ir konkrečius darbus, kuriuos reikia atlikti – rašykitės į specialų blanknotą. Jį visada nešiokitės kartu su savimi. Gaslbūt vienus ar kitus darbus Jums pavyks atlikti ekspromtu, pavyzdžiui, jei kažkur apsipirkinėdami pamatysite gražius papuošalus, tai juos ir įsigysite iš karto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *