Inhaliatorius ne tik astmininkams

Diagnozė astma gąsdina ne vieną žmogų. Ypač dėl šios ligos baiminasi mamos, kurios ne pačios serga šia liga, o turi sergančius astma vaikus. Visi žinome, kad motinos dėl savo vaikų sveikatos problemų labiau išgyvena nei dėl savo pačių sveikatos. Jos viską padaro, kad tik jų vaikas gerai jaustųsi. Todėl, jei vaikui reikalingas inhaliarius, motina žūtbūt jį vaikui nupirks. Astma yra pakankamai rimta liga, todėl negalima jos ignoruoti ir įsivaizduoti, kad jos nėra ar lyginti ją su bronchitu. Astma yra rimtas kvėpavimo takų sutrikimas, dėl kurio gali net kilti astmos priepuoliai, jei astma yra sudėtingesnė. Ligos sudėtingumą nustato gydytojas. Jis ir pasako, ar inhaliatorius būtina prekė. Astma sergančių žmonių gyvenimas nėra trumpesnis, liga yra ne visada išgydoma, bet tikrai gali būti sustabdoma tiek, kad per daug nekomplikuotų gyvenimo. Kaip ir visiems, astmininkams primygtinai rekomenduojama vengti streso, kuris gali išprovokuoti blogą fizinę savijautą, inhaliatoriaipasunkėjusį kvėpavimą. Tačiau, jei šalia turimas inhaliatorius, tai didelių nemalonumų su sveikata turėtų būti išvengta. Streso atveju inhaliatorius panaudojamas kartą, jei reikia, įkvėpiama iš inhaliatoriaus du kartus. Taip kvėpavimo takai turėtų nurimti ir nebedirginti kvėpavimo takų, numalšinti norą kosėti, panaikinti dusimo jausmą. Astmininkai gali bijoti susidurimo su mirtimi tuo metu, kai juos ištinka priepoliai, bet kone visais atveais mirtis yra nuvejama šalin.

Vienas iš patarimų yra tai, kad inhaliatorius rankinėje turi būti visada. Antras patarimas, ryšėti apyrankę ant rankos, kur būtų informacija, kad esate astmininkas. Taip užėjus priepuoliui net ir praeivis žinos, kad jūsų rankoje galima rasti inhaliatorių ir jums padės. Tai efektyvu. Būna ne taip ir retai, kad staigiam priepuoliui užėjus artimųjų šalia nebūna ir pagalbos tenka tikėtis iš svetimų. Draugą nelaimėje pažinsi, bet niekas nesakė, kad tai turi būti senas draugas. Draugu žmogus gali patapti būtent po nelaimingo atsitikimo ir juo gali tapti iki tol visai nepažįstamas žmogus. Jei jums sunkioje situacijoje padėjo praeivis, gal net gyvybę išgelbėjo, būtinai jam padėkokite, tai – trečiasis mūsų patarimas.

Kaip atrodo inhaliatorius? Dažniausiai jis nedidelis, kad būtų patogu nešiotis su savimi. Jų būna įvairių rūšių, kurios dažniausiai skirstomos į du porūšius. Ianhaliatorių tipus siūlome apžiūrėti internete ir plačiau pasidomėti apie kiekvieną iš jų, tik tada daryti pirkimą, kai tiksliai žinote, koks inhaliatorius būtinas.

Inhaliatorius – tai ne tik gydymo prietaisas tiems, kas serga astma. Dabartinis inhaliatorius gali daryti ir paprastesnes inhaliacijas, nebūtinai su stipriais vaistais. Yra inhaliacijų, kurios tiesiog padeda valyti kvėpavimo takus. Tai naudinga tiems, kurie labai dažnai būna peršalę ir niekaip negali atsikratyti peršalimo, kuris užsispyręs neketina trauktis. Inhaliacijos daromos su ramunėlių užpilais, druska, valgomaja soda ir kitais produktais. Tokioms inhaliacijoms daryti net ir inhaliatorius nebūtinas. Užtenka pakvėpuoti nuovirais ir efektas iš karto jaučiamas. Iš tiesų, peršalimas, nors ir nesunkus susirgimas, bet nėščioms moterims tai visgi opus klausimas. Nuolatos užgulusi nosis, skaudanti galva šalia ir taip ne pačios puikiausios savijjautos, nuotaikų kaitos, tikrai nėra didelis malonumas. Tad nėščios moterys kreipiasi į gydytojus ieškodamos elternatyvų cheminės sudėties vaistams. Tokiomis homeopatinėmis inhaliacijomis, kurios buso minėtos prieš tai,  peršalimus gali saugiai gydytis net ir besilaukiančios moterys. Tai pastarąsias džiugina, nes nėštumo metu draudžiamas ne tik alkoholis, bet ir vaistai, antibiotikai ir pan.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *