Langų tarpinių keitimas jūsų namo langams

Langų tarpinių keitimas jūsų namo langamsLangų tarpinių keitimas reikalingas susidėvėjusiems langams. Dėl to jie ir vadinami susidėvėjusiais, kad gumos jau prarado savo formą… tai reiškia, kad gumas pakeitus langai veiks kaip nauji, pagerės esamas sandarumas iki tokio, koks buvo langus ką tik nusipirkus. Girdime daug dalykų aplink, bet ne visų jų reikia klausyti, nes kartais žmonės linkę kalbėti nežinodami realių faktų. Kaip manote, kaip pakomentuotų plastikinių langų prekybą užsiimantys žmonės tai, kad neva mediniai langai grįžta į žmonių namus? Jie nusijuoktų ir pasakytų, kad tai iš piršto laužta teorija, nes plastikinių langų pirkimas nesumažėjas. Konkurencingumas tarp plastikinių langų vis dar didelis ir šie langai vis dar paklausūs Lietuvos rinkoje. Paprasčiausia tiesa ta, kad retas lietuvis įpirks gryno medžio rėmus langams. O plastikinių langų kaina tokia, kad gyventojas gali juos įpirkti. Jei ne pilna kaina viennu ypu, tai išsimokėtinai. Sakysite, kad ir medinius langus galima pirkti išsimokėtinai? Būsite teisūs, bet turėkiteomenyje, kad išsimokėjimas už medinius langus laikotarpis bus ilgesnis ir nei kiek ne palankesnėmis sąlygomis. Be to, jei mediniai rėmai yra su tokiu pat langų profiliu kaip plastikiniai langai, tai langų tarpinių keitimas vis tiek anksčiau ar vėliau bus būtinas. Daug kas teiraujasi, kiek laiko praeina nuo langų eksploatavimo pradžios iki bus reikalingas langų tarpinių keitimas. Mes atsakome:

  • Nuo langų eksploatavimo padžios iki langų tarpinių keitimo praeina apytikriai 8 metai.

Kai langų tarpinių keitimas baigtas, langai ima funkcionuoti kur kas geriau. Kas būtent pasikeičia, pagerėja? Atsakome:

  • Sumažėja garso laidumas;
  • Pagerėja termoizoliacinės savybės;
  • Langai nebepasidengia rasos laželiais.

Kalbant apie langų priežiūrą, langųtarpinių keitimas ne vienintelė pareiga. Kur kas dažnesnė pareiga – langų valymas. Jo prireikia bent jau du kartus į metus. Dažniausiai vienas jų būna balandį, nes tai pavasario mėnuo, kuris skelbiamas kaip švaros mėnuo. Būtent tada primenama, kad reikia pasirūpinti ne tik grindų švara, bet ir langų. Jei langai techniškai tvarkingi, bet po žiemos apsinešę purvais, langai neatrodys elegantiškai. Nuvalykite langus ir pamatysite tą pačia minutę, kad pasaulis yra ryškesnis nei manėte, kad gamta labiau atsigavusi nei pastebėjote būdamas lauke. Tai – malonus paradoksas, kad pokyčius, esančius už lango, geriau pastebime būdami namuose.

Pabaigai primename dar vieną esminį dalyką. Norėdami sandarių langų, pro kuriuos nepatenka jokie nepageidaujami skersvėjai į vidų, turite būti tikri, kad langai buvo įmontuoti į namą be priekaištų. Tik teisingai įmontuoti langai gali gerai veikti. Langų tarpinių keitimas nepadės sulaikyti šilumą namuose, jei montavimas padarytas nekokybiškai. Efektyviausių rezultatų su langais galime sulaukti tik tada, jei nuo pat pradžių savo langų priežiūrą, t. y., remonto, o ne valymo procedūras, patikėsime profesionalams.

Langų tarpinių keitimas gali būti reikalingas tiek įmonei priklausausančių pastatų langams, tiek ir gyvenamųjų namų langams. Nesvarbu, kokio brangumo langai buvo pirkti, bet langų guma susidėvės. Taip yra dėl to, kad net ir kokybiškai pagaminti langai susidėvės – nieko nėra amžino. Negalvokite, kad pirkdami brngesnius langus namus labiau apsaugote nuo šalčio. Žiūrėkite ne į kainas, o į langų profilio schemą, į pačio lango savybes. Žinoma, tam reikia išmanymo, bet tam ir siūloma pasikalbėti su nepriklausomais specialistais. Tada gausite objektyvius patarimus ir nereikės galvoti, kad jums peršama reklama. Pagalvokite, ar neturite draugų, giminaičių, pažįstamų, dirbančių langų srityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *