Lotos tepalai automobilio dalims

Kai kurios automobilio dalys gali dirbti tik tada, kai yra suteptos tepalais. Tepalai turi būti kokybiški ir nauji, kitaip iš jų nebus jokios naudos. Lotos tepalai yra tinkami visiems automobiliams kaip ir iki šiol. Svarbu tai, kad būtų pasirinktas tinkamas Lotos gaminys, nes jų asortimente yra daugiau nei vienas.

Lotos tepalai automobiliui yra kaip žmogui vanduo dykumoje, kitaip sakant, be to, nei iš vietos. Kai nėraCar mechanic changing oil - model and oil motion blurred. tepalų, automobilis negali būti eksploatuojamas, nes būtų nežmoniškai didelė trintis tarp detalių ir detalių susidėvėjimas išaugtų šimtus kartų. Lotos tepalai gali būti naudojami variklio sutepimui ir pavarų dėžės sutepimui. Tai yra pagrindiniai mazgai, kur tepalų klampumas turi būti aukščiausias dėl naudos automobiliui. Klampumas yra tas rodiklis, kuris rodo, ar automobiliniai tepalai yra geros kokybės. Jei tepalai labiau primena purviną juodą vandenį nei tepalus, tai tokių niekas ir ne perka. Vairuotojai niekada nelinkę prikti katės maiše ir rizikuoti prasta preke pakenkti automobiliui. Dėl šio priežasties vairuotojai perka tepalus tik iš tokių vietų, kurios turi licenciją pardavinėti tepalus. Dažniausiai renkamasi auto servisai, ten taip pat pardavinėjami ir Lotos tepalai. Nėra tepalų – nėra jokio važiavimo, nėra kokybiškų tepalų – nėra malonaus važiavimo. Seni tepalai netinka automobiliui, todėl jie turi būti pakeisti laiku. Lotos tepalai taip pat yra skirti naudoti tam tikrą laiko tarpą ir turi būti keičiami reguliariai. Tai yra vairuotojo atsakomybė, kad Lotos tepalai būtų pakeisti tinkamai. Prieš pilant naujus tepalus, būtina, kad senieji tepalai, kurie naudojimui nebetinkami, iš automobilio sistemos būtų pašalinti 100 %, kitu atveju seniems ir naujiems tepalams sistemoje susimaišius bus gauti ne kokybiški tepalai. Senų tepalų priemaišos yra visiškai neaudingos naujiems tepalams ir tai yra akivaizdu.

Kaip dažnai automobilis yra naudojamas visai nėra proporcinga tam, kai greitai vyksta tepalų senėjimas. Ar automobilis visą savaitę stovėjo garaže, ar buvo naudojamas kas dieną, automobiliniai tepalai paseno viena savaite. Loto tepalai, kaip ir bet kuri kita prekė, turi savo galiojimo laikotarpį ir nėra būdų tą laikotarpį pratęsti. Tepalai, kaip ir žmonės, kaip ir varškės sūrelis ir bet kas kita, sensta. Tačiau tam ir yra tepalų gamintojai, kad automobiliai niekada nepritrūktų kokybiškų tepalų. Lotus yra aukšto kokybės tepalų prekinis ženklas, kuris vairuotojams ir Lotus konkurentams puikiai žinomas.

Kodėl verta rinktis Lotus tepalus? Atsakymas yra vienintelis: todėl, kad Lotus tepalai nenuvylė nei vieno automobilio ir nei vieno vairuotojo ar lenktynininko. Lotus gaminiai yra patikimi jau daug metų, nes jie atitinka kokybės standartus, keliamus tepalams. Juk nei vienos serijos gaminys nebuvo paleistas į rinką prieš tai neatlikus gausybės tyrimų, įrodančių, kad Lotus tepalai yra tinkami naudoti automobiliuose. Dėl to dirbo labai daug specialistų ir taip yra visada, kai kuriamas koks nors naujas produktas. Būtent dėl tų visų teigiamų testų rezultatų vairuotojai yra tikri, kad savo automobilių sistemose naudodami Lotus gaminius nedaro klaidos.

Lotos gaminių galima įsigyti įvairiose prekybos vietose ir vienas iš partnerių yra vipakus.lt, siūlantis net ir galimybę pirkti internetu. Internetinė prekyba yra tiek išpopuliarėjusi, kad jau tapo visiškai įprastu apsipirkimo būdu. Vairuotojai internetu perka ne tik tepalus, bet ir padangas automobiliui, stabdžių skystį, naujus valytuvus langams ir daugybę kitų prekių, skirtų automobiliui, kurias galima rasti internetinėse parduotuvėse.

 

1 Comment

  1. aura kovo 7, 2016, 10:38 am

    Iš tiesų variklines alyvos yra labai svarbios kiekvieno automobilio varikliui. Nepagailėkite pinigų geriems tepalams ir laiku juos keiskite. Aš to nedariau, tai turėjau bėdų su varikliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *