Oro filtro keitimas

Oro filtro keitimasKiekvienas žmogus , kuris yra išstudijavęs automobilio  struktūrą  ir žino, kad automobiliui važiuoti padeda ne tik  kuras, tačiau ir oras, be to jo yra kur kas daugiau. Tačiau mūsų atmosferos švara   mus priverčia tikėtis geriausio ir be reikiamų dujų priemaišų, taip pat yra mechaninės priemaišos, tokios kaip dulkės, augalų sėklos, tepalų lašai ir kita.  Ir visa tai patenka į jūsų automobilio variklį, o tai reiškia neigiamai veikia jūsų automobilio darbingumą, jei laiku nebus atliktas oro filtro keitimas.  Taigi kiek tada sumažės jūsų automobilio  variklio   resursas, geriau apie tai net nekalbėti, o jis yra keičiamas su labai didelėmis išlaidomis.  Būtent  už valymo procedūrą yra atsakingas oro filtras ir kad ji tinkamai funkcionuotu  yra  būtina, kad oro filtro keitimas būtų atliktas laiku.  Švaraus oro reikšmė, kuris patenka į degimo kamerą yra sulyginama su variklio kuro kokybe.  Oras yra būtinas, kad vyktu kuro degimas iš  supančios aplinkos ir oro filtras neleidžia į  variklio cilindrus  patekti kietosioms dalelėms, tai yra dulkėms ir nešvarumams ir mus supančios aplinkos.  Reguliariai atliekamas oro filtro keitimas tada, kai jis yra keičiamas kas 10-15 tūkstančių nuvažiuotų kilometrų, tokiu  būti tai gali daryti labai didelę įtaką jūsų variklio tarnavimo  laikui ir jo darbo našumui.

Nors yra svarbu ne tik laiku atliktas oro filtro keitimas, tačiau taip pat ir pateis filtro kokybė. Daugelyje transporto priemonių yra naudojami filtruojantys elementai, kurie atrodo kaip  plokščia panelė. Oro filtras dažniausiai yra  plastikinės  dėžutės viduje. Senose automobiliuose oro  filtrai yra surinkti  į cilindrinę formą.  Oro filtro užduotis yra  užtikrinti oro srauto tėkmės galingumą, tiek ir idealų išvalymą. Tokiu būdu filtrams yra keliami tikrai labai aukšti reikalavimai, todėl yra siūloma savo automobiliuose naudoti kokybiškų gamintojų, kurie jau spėjo save rekomenduoti  oro filtrus.  Kada bus atliekamas oro filtro keitimas reikia spręsti jums. Tačiau daugelis specialistų mano, kad oro filtras variklyje turi būti keičiamas pavasario pabaigoje, kadangi keičiasi atmosferos užterštumas.  Be  planuotai atliekamo keitimo verta atkreipti dėmesį į tai kokia yra jūsų oro filtro būklė.  Požymis, kad jūsų filtras yra užterštas yra baltas kanalas esantys  degimo žvakėse, tai parodo, kad kuro degimo procese trūksta deguonies.  Mūsų specialistai  atliks  kuro filtro keitimą greitai ir kokybiškai.

Toks elementas kaip oro filtras yra bet kurio automobilio variklio  konstrukcijoje, nesvarbu ar tai yra karbiuratorių variantas ar  variklis su įpurškimo sistema.  Jo tikslas  iš oro srauto  pašalinti nešvarumus, dulkes, tai yra  viską  kas gali pakenkti jūsų variklio darbui.  Su laiku atitinkamai bus reikalingas oro filtro keitimas, kuris yra atliekamas naudojant šiuos veiksmus:

  •  Yra atjungiami laidai, kurie yra prijungiami prie pro filtro korpuso;
  •  Vėliau yra pašalinami  klostavimai;
  •  Yra pašalinami filtro korpusą tvirtinantys varžtai;
  •  Yra keičiama filtruojanti medžiaga ir  atliekamas vidinės korpuso erdvės valymas (jei reikia  jis yra nuimamas);
  •  Viskas yra surenkama atgaline tvarka.

Kai automobilis yra naudojamas sudėtingomis sąlygomis, kur yra daugybė dulkių ir nešvarumų tokiu atveju oro filtro  keitimas turi būti  atliekamas dažniau.  Filtro resursas yra  ribotas, tačiau nustatyti kada   turi būti atliktas oro filtro keitimas galima pagal tam tikrus požymius, pavyzdžiui sunkiai užsiveda variklis, yra didelis CO2 išmetimas.  Verta paminėti, kad  bet kuris filtras turi tam tikrą savo naudojimo  laiką, todėl kai jis  praeis turi būti atliktas  oro filtro keitimas, kad variklis išsaugotu savo darbinę būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *