Šiltinimas ekovata

Kiekvieno pastato šiltinimas yra labai atsakingas darbas, todėl tiek šiltinimas ekovata, tiek kokia nors kitokia šiltinimo medžiaga yra itin svarbus ir turi būti atliktas vien tik profesionalaus darbuotojo. Apie tai, kad kiekvienam namui yra reikalingas jo šiltinimas, jau yra parašytaekovata begalė straipsnių, tačiau daug kas vis dar svarsto, kodėl apie tai imta galvoti tik dabar? Ir apskritai kokiomis medžiagomis reikia šiltinti savo namus Šiltinimas ekovata – vienas iš galimų pasirinkimų, tačiau prieš tai atliekant, reikia atidžiai susipažinti su šia technologija. Galbūt ji net nėra tinkama Jūsų namams? O šiaip, atsakant į klausimą, kam dabar yra tiek daug kalbama apie šiltinimą – tai galime teigti, jog šis klausimas pasidarė itin svarbus dar nuo tada, kai Lietuvoje prasidėjo krizė ir stipriai pabrango šildymo sąskaitos. Senuose pastatuose pasidarė per daug brangu gyventi ir tuo pačiu net nebuvo gaunama pakankamai šilumos. Žmonės pajuto, kad moka pinigus tiesiog už nieką, todėl ir buvo pradėti svarstyti visi šiltinimo klausimai.

Kalbant apie nuosavų namų šiltinimą, galima teigti, jog jiems taip pat yra labai reikalinga ši procedūra. O čia jau yra žymiai lankstesnis pasirinkimas. Paprastai visi naujai statomi namai jau naudoja vieną, ar kitą technologiją, kuri padeda iš karto apšiltinti pastatą, jau jį bestatant. Taip yra tiesiog patogiausia. Taigi, kol kas kviečiame Jus susipažinti su ekovata:

Ekovata tai yra cliuliozės pluoštas, kuris pastatų šiltinimui jau yra naudojamas kiek daugiau, nei 30 metų. Ekovatą paprastai gamina gamintojas warmcel. O šiltinimas ekovata yra puikus būdas pašiltinti namams ir ne tik jo sienas, tačiau ir palėpę, stogus, grindistai naujoviška ir moderni izoliacija, pasižyminti dar ir tuo, jog ji yra pati ekologiškiausia. Ji yra ekologiška dėl to, kad yra visados gaminama tik iš perdirbamų medžiagų, tai yra iš 100 procentų perdirbto laikraščio ir kitokio jau nebenaudojamo popieriaus. Taip yra skatinamas efektyvus energijos naudojimas, tuo pačiu dar ir suteikiant vartotojams puikias apšiltinto pastato sąlygas. Kiekvienas žmogus, kuris savo namuose jau yra įsidiegęs šiltinimą ekovatą, gali tik labai pagirti šį produktą. Ekovata siūlo visiškai kitokš šiltinimo būdą, kadangi namai, kurie padengi ekovata iš tikrųjų labai stipriai sumažina anglies dvideginio kiekį. Tai yra itin darnaus pastato statybiniai kodai, kurie siūlo tik pačius geriausius rezultatus.

Warmcel naudojama technologija turi itin gerą šilumoslaidumo vertę, kuria tikrai susižavi ne vienas naujai pastatatą besistatantis šeimininkas. Šios medžiagos montavimo metodai yra itin sandarūs, todėl jau ir yra įrodyta realiais faktais, kad ūtent ekovata gali pasiūlyti vienus iš geriausių šiltinimo rezultatų. Jau yra atliktas tikrai ne vienas bandymas ir ši medžiaga jau yra išbandyta pgal visus standartus. Visi pastatai, kuriuose buvo panaudotas būtent šis namų izoliacijos metodas, yra kuo puikiausiai užsandarinti oro infiltracijos, bei visų galimų šilumos nuostolių.

Kalbant apie warmcel ekovatos privalumus, galima dar paminėti ir visus šiuos:

  1. Didelis atsparumas gaisrui;
  2. Labai sandarus ir gana greitas montavimas, jeigu darbus atlieka patyręs profesionalas;
  3. Puikiai izoliuojami ir vidaus ir išorės garsai;
  4. Galima sutaupyti šiek tiek pinigų, kadangi visos medžiagų sąnaudos yra palyginti nedidelės;
  5. Puikus atsparumas tokiems dalykams, kaip bakterijos, vabzdžiai, pelėsis, ar grybai;
  6. Ekovatą diegti namuose galima dviem būdais: dengimo, arba, kaip dažniausiai pasirenkama – įpurškimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *