Šlapimo nelaikymas naktį tai išsprendžiama problema

Šlapimo nelaikymas naktį

Kiekvieną naktį milijonai šeimų susiduria su tokia problema kaip šlapimo nelaikymas naktį. Daugelis vaikų iki šešių metų kenčia nuo šios problemos, tačiau kartais nutinka ir taip, kad ši problema kamuoja ir suaugusius žmones. Kartais ši probslapimo nelaikymaslema   vaikus kankina net iki paauglystės. Medikai nėra tikri tuo kas sukelia šį negalavimą ir kodėl jis baigiasi. Įprastai ši problema yra susijusi su emocinėmis   arba medicininėmis problemomis. Egzistuoja kelios šlapimo nelaikymo priežastys, kurios yra vadinamos pirminėmis   ir antrinėmis.   Kai yra pirminis šlapimo nelaikymas tokiu atveju žmogus labai retai   naktį atsibunda   būdamas sausas ir šlapinasi į lovą mažiausiai kelis kartus per savaitę, visus metus. Jei jūsų vaikas augs ir bus tinkamai auklėjamas šis negalavimas labai greitai jį paliks. Antrinis šlapimo nelaikymas naktį, tai yra kai yra vėl pradedam šlapintis į lovą po laikinos pertraukos. Kartais   antrinis šlapimo nelaikymas gali tęstis kol vaikas   nepasieks  paauglystės amžiaus. Ši liga   atsiranda dėl pačių įvairiausių priežasčių. Žmogaus šlapinimas tai yra sąmoningas procesas. Tai reiškia, kad žmogus užsimanys šlapintis, kai bus pilna jo šlapimo pūslė, o jau prasidėjęs   šlapinimasis gali būti sustabdomas. Šlapimo pūslės talpa yra apie 250-300 ml, tačiau esant įvairiems išoriniams faktoriams ir žmogaus būklė gali keistis. Labai dažnais sutrikimas, kuris kamuoja žmones tai yra šlapimo nelaikymas naktį. Labai dažnai toks nelaikymas įvyksta, kai vyrus kamuoja prostatitas ir apatinių šlapimo takų ligos.

Naktį gali būti išskiriamas tik mažas šlapimo kiekis arba gali būti išskiriamas didelis šlapimo kiekis. Tačiau dieną žmogus išskiria įprastą šlapimo kiekį. Tokiu atveju jei yra daugiau šlapimo tokiu atveju sutrinka šlapimo išsiskirimo   funkcija, pavyzdžiui kai yra sergama cukriniu diabetu, chronišku   inkstų nepakankamumu ir kitais negalavimais.   Šlapimo nelaikymas naktį yra nekontroliuojamas procesas, kuris tikrai nėra malonus ir žmogui nesuteiks pasitikėjimo savimi. Jei šlapimo nelaikymas   būna tik dieną tokiu atveju gali būti, kad jūs kamuoja šlapimo   pūslės akmenys. Šlapimo nelaikymas naktį gali parodyti, kad jūsų prostata turi auglį. Dažnas noras šlapintis taip pat gali būti tuo atveju jei jūs sergate cistitu ir taip pat jei jūs gydotės naudodami tam tikrus vaistinius preparatus. Jei jūs kamuoja toks negalavimas kaip šlapimo nelaikymas tokiu būdu jis dažnai atsiranda dėl kraujagyslių ligų, cukrinio   diabeto ir prostatos ligų. Kitas ne ką mažiau svarbus faktorius yra hormonų sutrikimai, kai nėra gaminama pakankamai   hormono, kuris yra atsakingas   už šį   procesą. Toks   hormonų ciklo vystymasis neegzistuoja, kai gimsta vaikas ir dažnai   atsiranda antrais metais. Kartais toks procesas atsiranda dar vėliau.

Kai kuriais atvejais   jau minėtas hormonų ciklas sulaiko šlapimo nelaikymą naktį. Tokia problema kamuoja ne vieną žmogų, tačiau labai dažnai ji   sukelia nepatogumus ir     sumažina pasitikėjimą savimi. Žmogus jaučia baimę. Jei jūs kamuoja šlapimo nelaikymas naktį tokiu atveju   jūsų patogiam ir sausam miegui gali padėti sauskelnės, kurios   suteiks geresnę savijautą miego metu. Šeima ir patys vaikai gali   atsidurti labai įtemptoje situacijoje šios problemos dėka. Tačiau kaltės ir jaudulio jausmas jūsų vaiką paverčia neramiu, kai jam tenka miegoti arba kai jis yra stovykloje ir žino, kad jam reiks eiti miegoti. Jei jūs vaiką įtikinsite, kad su šia problema galima   susitvarkyti lengvai ir suteiksite jam emocinį palaikymą jūs galėsite jam ženkliai padėti įveikti šią problemą, kuri nėra maloni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *