Stiklo konstrukcijos biuruose ir bankuose

Biurų ir bankų darbas yra atsakingas, nes ten žmonės tvarko savo piniginius reikalus arba gauna reikiamas paslaugas. Neretai biurai viduje turi stiklines sienas, tiksliau ten yra stiklo konstrukcijos, nes jos nėra laikančiosios sienos, pastatui jos atramos ir stabilumo, patvarumo neduoda. Stiklo konstrukcijos yra skirtos pastato patalpoms padalinti į kabinetus. Tai tikrai nesuteikia be galo daug privatumo, bet visai neblogai izoliuoja garsą ir tuo pačiu metu darbdavys gali stebėti, ar jo samdiniai neleidžia laiko veltui. Juk kaip tik penktadienis, taip ir stiklo-pertvara-su-stumdomom-durimkrenta darbuotojų produktyvumas, nes jiems jau sukasi tik mintys apie savaitgalio planus ir jaučiasi nuovargis po visos darbo savaitės. Tačiau stiklo konstrukcijos ir direktoriai turi atlikti savo pareigą ir prilaikyti tvarką biure. Biuras – darbo vieta, todėl dirbti joje reikia, o ne varnas šaudyti.

Ką dar galima pabrėžti? O gi tai, kad stiklo konstrukcijos biure atrodo itin šiuolaikiškai, todėl dažniausiai tokiose vietose dirba jaunimas, kupinas veržlumo ir daug idėjų, kuris dar nori įrodyti savo vertę ir t. t. Todėl tikrai verta pirkti paslaugas ten, kur yra stiklo konstrukcijos. Taip išeina prielaida, kad stiklo konstrukcijos yra tokia stiliaus detalė biure, kuri iš dalies atspindi ten teikiamas paslaugas. Nelabai būna taip, kad biuras būtų itin modernaus stiliaus, o dirbtų pagal sovietinius darbo modelius. Ne, ten kur modernumas, ten ir ateitis, inovacijos, tobulėjimas ir perpekstyvos. Tačiau tai nereiškia, kad biuras, kuriame yra stiklo konstrukcijos ir jaunas kolektyvas, neturi pakankamai patirties dirbti gerais rezultatais. Visko ten yra, ir kokybės, ir naujovių ir viskas pateikiama stilingai! Tai – didelis biuro privalumas. Juk ne kartą yra rašyta, kad biuro įvaizdis tai ir kompanijos įvaizdis, įmonės įvaizdis. Dėl tos priežasties įmonių savininkai tikisi profesionaliai sukurto įmonės įvaizdžio, o jį kurti padeda ir stiklo konstrukcijos, neatsiliekančios nuo šiuolaikinių pastatų dizaino. Juk architektūroje stiklo konstrukcijos jau yra ne tik biuro viduje, bet ir biuro išorėje. Pažiūrėkite kiek daug sostinėje stiklinių pastatų! Tai stiklo konstrukcijos yra viena iš sudedamųjų tų pastatų dalių. Jei taip miesto panoramą kuria sostinėje, tai vadinasi, kad tai yra modernu, juk miestų augimas labiausiai yra matomas valstybių sostinėse. Tai tiesa, kurią sunku būtų paneigti faktais.

O dabar pavadinime minėti bankai. Bankuose yra stiklo konstrukcijos, kurios naudojamos taip pat mini kabinetams sukurti. Tam tikrų banko operacijų metu klientas tame kabinete yra užrakinamas, nes darbuotoja turi trumpam išeiti. Stiklo konstrukcijos bankuose atstoja tokių kabinetų duris, be to, jos valdomos automatiniu-nuotoliniu būdu. Banko darbuotojoms tai patogu. Grįžusios jos duris vėl atidaro ir banko klientas gali po malonaus aptarnavimo ir tikslingo paslaugų suteikimo išeiti iš banko. Tos stiklo konstrukcijos, gebančios judėti, yra naudojamos dėl vienintelės priežasties – saugumo. Juk bankas vykdo pinigines operacijas, išduoda dokumentus, korteles (banko ir LSP –Lietuvos Studento Pažymėjimą). Vadinasi, stiklo konstrukcijos bankuose yra veiksmingos ir naudojamos itin praktiškais sumetimais.

Apskritai kalbant, stiklo konstrukcijos Lietuvoje jau nėra didelė naujovė, bet jų pritaikomumas vis auga. Jos jau naudojamos ne tik komercinėse patalpose, bet ir pritaikomos namuose. Pavyzdžiui, stiklinės dušo kabinos yra paprastas ir kiekvienam pažįstamas stiklo gaminys. Tokias galima rasti kas antruose namuose, butuose. Stiklo konstrukcijos imtos naudoti ir virtuvėje kaip karščiui atsparus stiklas. Montuojamas jis ant sienos už dujinės arba elektrinės vyryklės. Tai tiek apie buitį ir stiklo konstrukcijos panaudojimą šį kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *