Valgomojo stalai. Kaip išsirinkti iš didelio asortimento?

Nei viena šeimininkė, ar šeimininkas net nedrįstų ginčytis, kad pati svarbiausia vieta kiekvienuose namuose yra virtuvė. Tai pagrindinis namų centras, iš kurio sklinda ne tik malonūs maisto kvapai, bet yra geriama kava ir šnekučiuojamasi. Priklausomai nuo namų dydžio, galima turėti ne vien tik virtuvę, tačiau atskirai ir valgomąjį. Na, o kokie gali būti valgomieji, jei juose nebūtų matomi valgomojo stalai? Puiku, jei turite pakankamai vietos namuose ir galite įsirengti dvi atskiras vietas: ir virtuvę ir valgomąjį. Tačiau kartais būna daug jaukiau, kai viskas yra vienoje vietoje ir, žinoma, kai virtuvė yra didelė. Čia pat yra valgomojo stalai ir maisto ruošimo stalai. Vienas šeimos narys gamina vakarienę, o kitas galia šalia pasėdėti su kokia nors vyno taure, ar kažką padėti.valgomojo stalas

Valgomojo stalai – tai ta vieta, kur susėda visą šeima, arba draugai, valgo ir kartu dalinasi dienos įspūdžiais, arba aptaria laukiamus darbus. Tačiau, juk valgomojo stalai turi būti ne tik patogūs, bet ir traukiantys akį, kad visiems būtų tiesiog ir malonu ir smagu prie jo sėdėti, valgyti ir šnekučiuotis. Todėl, kai išaušta metas išsirinkti naują valgomojo stalą, kartais tenka gerokai pasukti galvą, tam, kad nebūtų padaryta jokių klaidų. Sprendimas neturi ateiti iš anksto. Prieš tai geriau atsižvelkite į tam tikrus dalykus:

  1. Stilius. Valgomojo stalo stilius yra vienas svarbiausių dalykų. Stilius, kitaip vadinamas dizainas, Tai turėtų priklausyti nuo Jūsų kasdieninių poreikių, norų. IR, žinoma, dar nuo jau namuose, ar bent jau virtuvėje (ar valgomojo kambary) vyraujančio stiliaus. Apsvarstykite ir kitokius dalykus. Pavyzdžiui, ar Jūsų stalas bus naudojamas tik valgymui ir sėdėjimui prie jo, ar dar ir bus ruošiamas maistas? Jei čia dar bus ruošiamas ir maistas reikia pagalvoti daugiau apie praktinę pusę, o tiksliau, apie medžiagų pasirinkimą. Reikia pasidomėti, kurios yra praktiškesnės ir ne taip greitai susidėvi. Pasirinkimas gali priklausyti ir nuo Jūsų pageidaujamo dizaino stiliaus. Pagalvokite, ar Jūs labiau esate linkęs prie tradicinių, klasikinių baldų, ar prie modernių?
  2. Vėliau yra labai svarbu išsiaiškinti, kokio dydžio stalą reikės įsigyti. Svarbiausia yra apsiskaičiuoti kampus. Jie yra tarsi garės, padedančios geriausiai išsirinkti valgomojo stalą. Žmonės turi patogiai jaustis ir lengvai atsisėsti prie stalo. Jiems neturi kliudyti siena. Tarp stalo ir sienos turi būti bent 38 laipsnių kampas. Žmonės turi būti komfortiška ir patogu valgyti šalia vienas kito. Vietos turi būti pakankamai, kad jie jokias būdais vienas kito neliestų alkūnėmis, tik pagalvosite, jei toks kuriozas nutiktų ne su artimais žmonėmis, kurie viską nuleistų juokais, o su kokiais nors kviestiniais svečiais. Šitaip gali nrt ir labai stipriai susigadinti savo reputaciją.
  3. Stalo plotis taip pat neturėtų būti labai jau didelis, kadangi svečiams nebūtų patogu pasiimti kai kurių patiekalų, kurie yra tolėliau nuo jų, ant stalo.
  4. Formos pasirinkimas irgi yra svarbus dalykas. Valgomojo stalai gali būti apvalūs, kvadratiniai, stačiakampio formos. Kai kuriais atvejais galima pasirinkti ir ovalo formą.

 

Mes puikiai suprantame, kad išsirinkti bet kokius baldus, tame tarpe ir valgomojo stalus, kartais gali būti tikrai keblu. Būtent todėl beveik kiekvienoje baldų parduotuvėje galima rasti profesionalius dizainerius. Tai tikri specialistai, kadangi jei jie jau dirba toje įmonėje, reiškias turi kompetencijos ir viską supranta apie parduodamus produktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *